Při nákupu nad 1899 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Der Waschkönig

 

Waschkoenig

Der Waschkönig je značka pracích prostředků vyráběných v Německu společností Clovin Germany GmbH.

Clovin Germany GmbH je německým, rychle se rozvíjejícím výrobcem pracích prostředků Der Waschkönig, ale i řady dalších. Společnost je součástí skupiny Clovin, která v současné době zahrnuje osm společností v celé Evropě (EU). Výrobní kapacita celé skupiny je 7 milionů kilogramů práškových produktů a 4 miliony litrů tekutých produktů za měsíc. Výrobky Der Waschkönig jsou velmi populární v různých částech světa na pěti kontinentech.

Der Waschkönig c.g. Nízká, často nejlevnější cena a vysoká kvalita. Tím se vyznačují levné německé prací prášky, prací gely  a odstraňovače skvrn Der Waschkönig.

Drogerie  Der Waschkönig z dovozu neobsahuje žádné fosfáty a zeolity (látky, které způsobují alergie).

Na špičkové a vyhledávané prací prášky, gely, odstraňovače skvrn a aviváže  Der Waschkönig máme jen ty nejlepší recenze a pozitivní diskuse od našich zákazníků.

Levné prací prášky Waschkönig nabízíme v našem online eshopu v různě velkém balení. Nejvíce žádané je balení pracího prášku Der Waschkönig Universal XXLJumbopack 7,5 kg 100 pracích dávek (Der Waschkönig Universal prášeku na praní XXL), balení pracího gelu Der Waschkönig universal gel 3,375 l 96. Na praní barevné prádla je určen prací prášek Der Waschkönig Color 7,5kg (Der Waschkönig color 100 pracích dávek), Der Waschkönig color gel, Der Waschkönig Black gel. Tomu, kdo má rád kouzelnou vůni levandule, doporučujeme prací prášek Universal Der Waschkönig levandule (Der Waschkönig universal lavendel frische) nebo prací gel Der Waschkönig 140 davek s vůní levandule. 

Pro malé děti a osoby s citlilvou pokožkou speciálně vyvinuté prací prášky  Der Waschkönig Sensitiv prací prášek, Der Waschkönig prací kapsle Sensitive a Der Waschkönig prací gel Sensitive, 46 pracích dávek

V kategorii aviváží Der Waschkönig najdete Der Waschkonig aviváž s vůní levandule 28 PD, Der Waschkönig aviváž Winterbrise zimní vítr 2 L,  Der Waschkönig aviváž Fruhlingsbrise, jarní vánek 2 L, Der Waschkönig aviváž Rotblumen, červené květy, 2 litry.

Skvrny z textilií efektivně odstraní odstraňovače skvrn na bílé a světlé prádlo Der Waschkönig OXY KRAFT Bleichmittel gel 1,5 L nebo Der Waschkönig OXY KRAFT Bleichmittel, bělidlo a odstraňovač skvrn, 750 g. Na barevné prádlo jsou určené Der Waschkönig OXY KRAFT Color gel 1,5 L nebo  Der Waschkönig OXY KRAFT Color - odstraňovač skvrn a fleků, 750 g.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.