Při nákupu nad 1899 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Softlan aviváž kde koupím

Ptáte se kde koupím Softlan (aviváž) z Německa? Máchadlo Softlan Vám doručíme po celé ČR (Praha, Brno, Teplice, Ostrava, Louny, Rokycany, Plzeň, Břeclav, Beroun, Kladno, Boleslav, Kolín, Zlín), přímo z našeho skladu. 
Softlan je nejlepší aviváž made in Germany. Jsme eshopem, kde koupíte i ostatní německé aviváže jiných, stejně kvalitních značek jako je aviváž Softlan z Německa.

Softlan je jedna z nejvíce oblíbených německých aviváží u nás a hlavně v Německu. Tato aviváž z Německa je vyráběna v několika vůních (Aroma) a velikostech.

Mezi nejpopulárnější Softlan (aviváž) patří Softlan kokos (Coconut, Softlan Duftende Frische aviváž s éterickými oleji z bílých květin a kokosového ořechu), mátový Softlan, malinový Softlan (Fruity Sensation), Softlan Windfrisch (svěží vánek), Softlan Traumfrisch (svěží sen), Softlan mandarinka (Mandarine), Softlan Kirschblüten (třešňový květ), vanilka a orchidej (Vanille und Orchydee), Softlan Paradise a Softlan Weich & Mild Sensitiv (bílý Softlan pro děti, alergiky a atopiky).Softlan modrý Windfrisch 
Softlan fialový Traunfrisch
Softlan bílý Weich & Mild Sensitiv
Softlan žlutý Vanille & Orchidee
Softlan růžový Kirschblüte
Softlan červený Fruity Sensation

Softlany se vyrábí v objemech 750 ml, 1 l, 2 l a 5 l. Nejčastěji je však používáno 1l a 750ml balení.
Všechny níže uvedené Softlany z Německa jsou dermatologicky testovány a proto není žádné překvapení, že se v nezávislých testech umísťují na prvních místech. Rovněž recenze maminek, které tyto oblíbené německé aviváže používají, jsou velmi kladné a doporučující. Kvalitní německá drogerie Softlan.

 

avivaz softlanTento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.