Podzimní dekorace – semišové dýně hnědé 6 ks
Elegantní podzimní dekorace v podobě semišových dýní v jemném odstínu cappuccino (krémová) dodá každému interiéru hřejivou atmosféru podzimu. Tyto umělé dýně jsou potažené příjemnou látkou s hebkým povrchem a zaujmou na první pohled i dotek. V balení se nachází 6 kusů, všechny ve stejném rozměru 6 × 6 × 6 cm, a jsou perfektně sladěny barevně i tvarově.
Semišové dýně cappuccino nabízí široké možnosti dekorování – hodí se nejen do podzimních věnců, ale i jako výplň do aranží v květináčích a truhlících, nebo je lze volně položit na poličku, tác či slavnostní stůl. Díky neutrální barvě je snadno sladíte s dalšími přírodními nebo umělými dekoracemi.
Tato textilní podzimní dekorace je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají stylové, ale zároveň trvanlivé a opakovaně použitelné ozdoby. Dýně nikdy nezvadnou a můžete je bez obav uložit na další sezónu.
Hlavní výhody:
-
Stylová podzimní výzdoba v jemné barvě cappuccino
-
Balení obsahuje 6 ks umělých dýní ze semiše
-
Vhodné do věnců, podzimních aranží, květináčů i jako volná dekorace
-
Hebký povrch a elegantní vzhled
-
Trvanlivé a znovupoužitelné
Vytvořte si doma nebo na chalupě jedinečné podzimní zákoutí s těmito jemnými a krásně laděnými semišovými dýněmi v barvě cappuccino.