Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Platba a doprava

ZPŮSOB DOPRAVY
 
V našem online shopu poskytujeme níže uvedené způsoby dopravy a plateb. Jak DPD Pickup, tak Zásilkovna mají rozsáhlou síť výdejních míst (psč měst a obcí si sami zvolíte v rozbalovacím seznamu " ZVOLTE POBOČKU) na kterých si můžete své zboží vyzvednout. V případě nutnosti je možné se domluvit na prodloužení termínu vyzvednutí. Pokud však upřednostňujete dodání zásilky přímo do ruky, zpravidla obdržíte zboží následující den po potvrzení objednávky. Všechny zásilky DPD i Zásilkovny můžete sledovat na internetu na základě údajů o zásilce, které od nás obdržíte mailem nebo SMS, po předání zásilky dopravci. V případě reklamace obdržené zásilky nás ihned kontaktujte a my tuto nepříjemnou záležitost vyřešíme s dopravci za vás. Přejeme Vám příjemné nakupování a hodně spokojenosti s objednaným zbožím.

 

DPD private- 1 balík do 30 kg / 139,- Kč (dobírka 44,- Kč, platba převodem 0,- Kč)

DPD pickup - 1 balík do 15 kg / 119,- Kč (dobírka 44,- Kč, platba převodem 0,- Kč)

Zásilkovna – 1 balík do 5 kg / 89,- Kč (dobírka 44,- Kč, platba převodem 0,- Kč)

DPD Private - Doprava ZDARMA se vztahuje na 1 balík do 30 kg  při objednávce nad 1.999 Kč.  Překročí-li Vaše objednávka váhu a objem určený pro jeden balík, bude Vaše objednávka rozdělena do druhého, případně dalšího balíku. Za druhý i každý další balík budou účtovány přepravní náklady 139,- Kč za balík. Od váhy 30 kg je vyžadován další balík.

DPD PickupDoprava ZDARMA se vztahuje na 1 balík do 15 kg  při objednávce nad 1.999 Kč.  Překročí-li Vaše objednávka váhu a objem určený pro jeden balík, bude Vaše objednávka rozdělena do druhého, případně dalšího balíku. Za druhý i každý další balík budou účtovány přepravní náklady 119,- Kč za balík. Od váhy 15 kg je vyžadován další balík.

 
Zvolte pobočku k doručení
119 Kč
139 Kč
 
Zvolte pobočku k doručení
89 Kč
ZVOLTE ZPŮSOB PLATBY
44 Kč
ZDARMA