Při nákupu nad 1899 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Novinky

Novinky na našem e-shopu Malecha's.

Buďte informováni jako první a využijte mimořádně výhodných nabídek našeho obchodu. Výhodné nabídky vytváříme během celého roku a vztahují se na kompletní nabízený sortiment. 

 

Logo Malechas1_1

 

Luxusní čaje Teekanne

Čaje Teekanne

 

Objevte nový svět luxusních sypaných čajů Teekanne a vychutnejte si čaje z nejlepších čajových zahrad světa. Nejlepší sypané čaje Teekanne Vás dokonale ovládnou svou chutí a dokonalou vůní. Ideální čaje pro chvilky klidu a relaxování v rodinném kruhu nebo mezi přáteli. Nakupte si online a vychutnejte se skvělé a lahodné čaje.

 

Dětská kojenecká mléka Aptamil, Hipp, Bebivita

Kvalitní dětská kojenecká mléka Aptamil, Hipp, Bebivita. Využijte nabídky kvalitních dětských kojeneckých mlék z Německa. Německá kojenecká mléka jsou té nejlepší kvality. Dětská kojenecká mléka Aptamil, Hipp, Bebivita z Německa jsou tou nejlepší potravou pro vaše miminka, kterým tyto kvalitní produkty poskytnou potřebné vitamíny a minerály pro jejich zdravý vývoj a růst. Před použitím kojeneckého mléka konzultujte tuto záležitost s vaším pediatrem. Kojenecká mléka jsou vždy až na druhém místě, za mlékem mateřským. I přesto, že kvalita kojeneckých mlék se neustále zlepšuje a zdokonaluje, kvalitu mateřského mléka stále ani zdaleka nedosahuje. Všechna kojenecká mléka jsou pod přísným dohledem a jsou pravidelně testována.

Dětská kojenecká mléka Hipp a Aptamil

Německé letáky DE

Německé letáky DE

Na našich německých letácích naleznete tu nejlepší drogerie z Německa, která je mnohem kvalitnější, koncentrovanější a proto účinnější než produkty prodávané v ČR. Navíc krásně voní. 

Pokud nám zanecháte svůj e-mail, budete pravidelně informování německými letáky z DE o nejnovějších akčních a výhodných nabídkách. Vyzkoušejte podstatně kvalitnější drogerii z německých letáků.

 

 

banner-newsletter

Německé letáky od nás vám nejrychleji poskytnou informace o akčních nabídkách a slevách. Bez našich německých letáků se o mimořádných akcích můžete sozvědět až poté, co bude akční zboží z Německa již vyprodané. Německý leták je zde hlavně pro Vás.

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.