Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Trička a košile

Dětská trička a košile adidas. Velmi kvalitně ušité a moderně střižené dětské košile a trička, která se hodí ke každodennímu nošení. Značková dětská trička adidas se líbí všem dětem protože děti chtějí mít stejné tričko adidas, jako nejlepší sportovci na světě. Dětská trička jsou z bavlny a proto jsou velmi příjemná na těle. Kvalitní materiál dětských triček zaručuje stálost barev a tvaru i po vyprání. Přitom jsou dětská trička za nejlepší ceny na trhu. Dětská trička jsou ve standardních velikostech a barvách jako je zelená, černá, modrá, červená a bílá. Dětská trička s potiskem i bez potisku nebo jen jednobarevná trička se znakem výrobce.

 

 Logo Malechas1_1

  • Drogerie a potraviny z Německa a Rakouska
  • Poskytujeme nejširší nabídku kvalitní německé drogerie a potravin za velmi zajímavé ceny.
  • Všechna naše drogerie a potraviny jsou skladem a jsou dovezeny přímo z Rakouska a Německa.
  • V našem obchodu najdete drogerii z Německa. Známé prací prášky Persil, Ariel, Lenor, Spee, Weisser Riese, dále aviváže Softlan, Kuschelweich, Vernel, Denkmit a mnoho dalších značek. Rovněž poskytujeme kompletní vybavení a potřeby pro děti. Od plenek až po dětskou kosmetiku Hipp a Babylove, stejně tak příkrmy Bebivita, Alete a Hipp.
  • Naše německá a rakouská drogerie a potraviny mají prokazatelně vyšší kvalitu než zboží v podobném balení nabízené v ČR. Často i za lepší ceny.
  • Naším hlavním cílem je umožnit českým lidem nakoupit stejné zboží jako se kupuje v "Západní Evropě"

 

banner-newsletter