Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

3 6kg huggies plenky

 3 6kg huggies plenky

 

Pokud hledáte informace o 3 baleních plenek Huggies o váze 6 kg, pravděpodobně máte na mysli balení plenek určených pro děti o váze 6 kg. Huggies je známý výrobce plenek pro děti různých velikostí a věkových kategorií.

Balení plenek Huggies může obsahovat různý počet plenek v závislosti na velikosti balení a typu plenek. Například běžné balení plenek Huggies pro novorozence může obsahovat 30 až 40 plenek v závislosti na velikosti.

Pro úplné informace o specifickém balení plenek Huggies vážících 6 kg byste měli konzultovat označení na obalu nebo informace poskytnuté na webových stránkách prodejce. Tam by mělo být uvedeno, kolik plenek je v balení a jaké jsou další parametry, jako je velikost a typ plenek.

Objednejte si velmi oblíbené 3 6kg huggies plenky a dopřejte svému malému miminku chvilku sucha a pohodlí. Lehké a kvalitní 3 6kg huggies plenky jsou určené pro všechny malé děti, jak pro kluky tak pro holky. Moderní sací materiály, které používají 3 6kg huggies plenky udržují dětskou pokožky suchou a hebkou. Levné 3 6kg huggies plenky v různých velikostech si můžete objednat online přes internet.

V našem e-shopu získáte 3 6kg huggies plenky za nejlepší a zpravidla nejnižší cenu. Ideální je používat 3 6kg huggies plenky společně s dětskými olejíčky a další kvalitní dětskou kosmetikou z Německa a Rakouska. Příjemné 3 6kg huggies plenky se snadno nasazují a hlavně dokonale absorbují veškerou vlhkost. Dětská pokožka je velmi citlivá a 3 6kg huggies plenky zamezují opruzeninám a podráždění dětské pokožky.

Oblíbené 3 6kg huggies plenky využívají maminky, které vědí, co je pro jejich miminko, novorozence to nejlepší. Jak novorozenci, tak batolata si budou užívat dokonalé pohodlí. Maminky, nyní jsou 3 6kg huggies plenky za nejnižší akční cenu ve výprodeji. Špičková péče o vašemu miminku.