Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Spee

Webová stránka značky: Spee
 

Úspěch Spee se narodil v bývalé NDR. Závod na výrobu detergentů VEB Genthin zahájil speciální vývoj v roce 1968, zkratka Spee. Krátce po zavedení se Spee stala nejprodávanějším detergentem v NDR. Po sjednocení východního a západního Německa koupila společnost Henkel závod v Genthin, který byl slavnostně otevřen v roce 1945, a tedy i značku Spee.

Spee je vyráběna ve spolupráci s firmou Henkel poprvé bez fosfátů. inovace Henkel "Megaperls" byla zařazena do sortimentu Spee. Mega-perls mají dokonce lepší účinnost praní a mohou být dávkovány mnohem nižším množství, což chrání životní prostředí. Slavné spee-fox ponory poprvé v nové televizní kampani "Chytrý způsob, jak vyprat". Chytrá liška ukazuje, že Spee je tou správnou volbou pro dobrou kvalitu za rozumnou cenu. Kromě prášku a mega-perly je v roce 2001 zahájena první verze gelu Spee. Nejprve, existuje jen omezená vůně vydání "Apfelfrische".

Díky velkému úspěchu se rozsah postupně rozšiřuje o další varianty gelu. Skvělá německá drogerie Spee Black je první tekutý prací prostředek pro černé a tmavé prádlo v Německu. Poskytuje prací účinek plného praní při ochraně černého a tmavého prádla - Spee Black poskytuje bohaté černé a jasné tmavé barvy. V roce 2012 přichází prací gel Spee 2in1 na trh. Kombinuje prací účinek plného praní s extra čerstvostí změkčovače tkanin.

Prádlo je proto nejen čisté, ale i voňavé. To opět dokazuje: Spee je chytrý způsob, jak dokonale vyprat prádlo. Kromě standardních technologií Color Gel a Color Megaperls společnost SpeeColor od roku 2014 nabízí universální produkt "méně třídění". Díky tomuto pracímu prostředku je nyní možné prát prádlo mnoha různých barev. Formule pro přenos barev zabraňuje smíchání barev. Prát barevné prádlo je tedy dokonce snadnější. Po každém vyprání prádla rovněž doporučujeme použít oblíbené ubrousky do sušičky z Německa.

Žádné produkty od výrobce Spee nebyly nalezeny....