Při nákupu nad 1899 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Fit

Webová stránka značky: Fit
 

Fit na nádobí je jedinečný přípravek na ruční mytí nádobí z Německa. Přípravek na nádobí značky Fit dokonale čistí a účinně odstraňuje skvrny a mastné fleky ze všech povrchů nádobí. Kovové a plechové pánve a hrnce, porcelánové talíře hrnky a ostatní nádobí a také skleněné mísy, dózy a skleničky snadno a rychle zbaví mastných skvrna a fleků. Fit je jeden z nejúčinnější a přitom nejlevnějších čističů nádobí na německém trhu. Fit je rovněž šetrný k pokožce a báječně voní. Velmi oblíbený produkt na mytí nádobí v každé domácnosti. Německá drogerie Fit, která má velmi silné účinky a báječně voní. Doporučujeme.

44
4514445

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 • Fit Balsam Prostředek na mytí nádobí 500 ml Kód: 16703
  Fit Balsam Prostředek na mytí nádobí 500 ml
  Momentálně nedostupné Značka: Fit Záruka: Podle data spotřeby na obale

  Fit - kvalitní prostředek na mytí nádobí - z Německa si rychle poradí s mastnotou a zaschlou špínou. Prostředek na ruční mytí nádobí Fit Balsam je s příjemnou jemnou vůní. Malé množství pristředku na ruční mytí nádobí lehce odstraní mastnotu z nádobí. Pečující protein a další ochranné složky obsažené v prostředku na ruční mytí nádobí pečují a chrání Vaši pokožku.

  44 Kč
 • Fit Limetka Prostředek na mytí nádobí 500 ml Kód: 16700
  Fit Limetka Prostředek na mytí nádobí 500 ml
  Momentálně nedostupné Značka: Fit Záruka: Podle data spotřeby na obale

  Fit - kvalitní prostředek na ruční mytí nádobí - z Německa si rychle poradí s mastnotou a zaschlou špínou. Prostředek na ruční mytí nádobí Fit Limette je s příjemnou vůní limetky. Malé množství pristředku na ruční mytí nádobí lehce odstraní mastnotu z nádobí.

  44 Kč
 • Fit Lemon Prostředek na mytí nádobí 500 ml Kód: 16694
  Fit Lemon Prostředek na mytí nádobí 500 ml
  Momentálně nedostupné Značka: Fit Záruka: Podle data spotřeby na obale

  Fit - kvalitní prostředek na mytí nádobí v ruce - z Německa si rychle poradí s mastnotou a zaschlou špínou. Prostředek na mytí nádobí v ruce Fit Lemon je s příjemnou vůní citronů. Dermatologicky testováno.

  44 Kč
 • fit Original, přípravek na mytí nádobí, 500 ml z Německa Novinka Výprodej Kód: 20502
  fit Original, přípravek na mytí nádobí, 500 ml z Německa
  Momentálně nedostupné Značka: Fit Záruka: 2 roky

  Fit Original, přípravek na mytí nádobí, 500 ml z Německa. Vynikající čistící prostředky Fit Original, 500 ml z Německa na ruční mytí nádobí. Tyto účinné německé čistící prostředky na nádobí Fit Original s lehkostí a bez větších problému odstraní a umyjí různé zapečené jídlo a nečistoty. Kvalitní složení Fit Original dává těmto přípravků na ruční mytí nádobí mimořádnou sílu snadno odstranit mastnotu a olej z hrnců a pánviček. Rovněž jsou Fit Original jedny z nejlepších čistících přípravků. Fit Original  jsou skvělé při mytí skleniček a skleněného nádobí nebo porcelánu, včetně špinavých talířů, hrnečků a misek. 

  _x000D_

   

  Původně: 52 Kč
  Ušetříte: 8 Kč (–15 %)

  44 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.