Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Dětské zimní boty

Kvalitní dětské zimní boty. Jedná se o velmi lehké a propracované dětské zimní boty, které jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, aby udržely dětské nohy v teple a suchu. Rovněž jsou u dětských značkových bot na zimu použity stabilizační technologie, které zajišťují bezpečnost došlapu a předcházejí podvrtnutí nohy. Nejlevnější, sle velmi kvalitní zimní dětské boty jsou vysoce odolné extrémním zimním podmínkám a jsou vyráběny v různých barvách (modrá, červená, růžová) a ve standardních dětských velikostech. Velké množství dětských značkových bot je na suchý zip pro snadnější obouvání.

Naše dětské zimní boty jsou dostupné v mnoha barevných provedeních (šedá, modrá, červená, oranžová, černá, bílá) a velikostech UK i Eur (od 20,21,22,23,24,25,26,27,28,29,30,31,32,33,34,35,36…). Velká část skutečně kvalitních dětských vycházkových bot je levná za akční ceny ve výprodeji. Udělejte si čas a kupte si u nás boty, které Vás nadchnou.

Rozvoz a prodej originální dětských zimních bot zajišťujeme po celé ČR, včetně velkých měst jako je Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Starý Plzenec, Rokycany, Domažlice, Klatovy, Trutnov, Kolín, Litoměřice, Most, Chomutov, Teplice, Ústí nad Labem, Písek, Tábor, Jihlava, Hradec Králové, Liberec, Čáslav, v Jablonci, Jilemnici, Opavě, Pardubicích, Olomouci, Zlínu,Veselí nad Moravou, Tanvaldu, Hodoníně, Příbrami, Slaném, Berouně, Nymburku, Vysokém Mýtu, Uherském hradišti, Zbraslavi, Velvarech, Novém Bydžově, Rosici, Úvalech, Kladně, Opavě, Šumperku, Havířově, Karviné, Frýdku Místku nebo Českých Budějovicích. Rovněž dovážíme do všech malých měst a vesnic i na Slovensko. Spolupracujeme s Českou poštou, Zásilkovnou a DPD.