Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Glanz Meister

Webová stránka značky: Glanz Meister
 

Glanz Meister jsou jedny z nejlepších a nejúčinnější přípravků na čištění myčky. Čistící přípravky Glanz Meister zvládnou vyčistit i takovou nečistotu, kde si běžné čistící prášky a tablety neví rady. Glanz Meister je specialista na myčky z Německa. Neuvěřitelně silný a účinný i na zašlé nečistoty. Zapáchající myčka a usazeniny jsou po použití německého prostředku Glanz Meister minulostí. Stačí velmi malé množství nejlépe několikrát po sobě použít a vlastní myčku nepoznáte. Čističe myček Glanz Meister jsou to nejlepší, co můžete pro čistotu a dlouhou životnost své myčky udělat. Doporučujeme používat produkty a výrobky Glanz Meister pravidelně, abyste předcházeli případným znečišťujícím problémům a zápachu. Skvělá online drogerie Glanz Meister. Po každém vyprání prádla rovněž doporučujeme použít oblíbené ubrousky do sušičky z Německa.

69
269169269

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • Glanz Meister tablety do myčky s vůní citronu, 90 ks | Malechas Kód: 18038
  Glanz Meister tablety do myčky s vůní citronu, 90 ks
  Skladem Značka: Glanz Meister Záruka: Podle data spotřeby na obale

  Glanz Meister tablety do myčky s vůní citronu, 90 ks. Tablety do myčky akce. Tablety do myčky Glanz Meister tablety s vůní citronu jsou bez fofátů. Dokonale odstraní zaschlé nečistoty a mastnotu. Nádobí bude po umytí s tabletou Glanz Meister s vůní citronu krásně čisté, lesklé a voňavé. Obsahuje složky neutralizující zápachy.

  269 Kč
 • Glanz Meister Fett Stärke prostředek na mytí nádobí 1 litr Kód: 17762
  Glanz Meister Fett Stärke prostředek na mytí nádobí 1 litr
  Momentálně nedostupné Značka: Glanz Meister Záruka: Podle data spotřeby na obale

  Glanz Meister, prostředek na mytí nádobí Fett Stärke, 1 litr

  Německý prostředek na ruční mytí nádobí Glanz Meister dokonale rozpustí tuk, odstraní nečistoty a navíc krásně voní. Koncentrovaný prostředek na mytí nádobí Glanz Meister Fett Stärke 1 liltr.

  69 Kč
 • Glanz Meister Magnolie prostředek na mytí nádobí z německa 1 litr Akce Novinka Tip Kód: 12645
  Glanz Meister Magnolie prostředek na mytí nádobí z německa 1 litr
  Momentálně nedostupné Značka: Glanz Meister Záruka: Podle data spotřeby na obale

  Glanz Meister, prostředek na mytí nádobí Magnolie, 1 litr. Německý prostředek na ruční mytí nádobí Glanz Meister dokonale rozpustí tuk, odstraní nečistoty a navíc krásně voní po lístcích magnólie. Glanz Meister s vůní Magnolie je velmi osvědčený a kvalitní prostředek na ruční mytí nádobí z Německa. Účinný čistící prostředek na efektivní mytí nádobí můžete použít na různé druhy hrnců, misek, na porcelánové talíře a hrnky nebo na kovové příbory a kuchyňské náčiní.

  69 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem