Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Seniorské hokejové rukavice

Velmi kvalitní a osvědčené hokejové rukavice pro seniory CCM, Bauer, Easton. Hokejové rukavice pro závodní a rekreační seniory. Velmi kvalitně vyrobené seniorské hokejové rukavice jsou z moderních a pevných materiálů. Ergonomie hokejových rukavic pro seniory zaručuje dokonalé pohodlí a široký pohybový rozsah při zachování vysoké ochrany proti úderu holí a proti nárazu. Dlaň seniorských hokejových rukavic je z velmi kvalitní a jemné kůže, což zajišťuje dokonalý cit pro držení hole a vedení puku. Materiály používané pro výrobu nejlepších a přitom levných hokejových rukavic pro dospělé jsou velmi odolné proti oděru a navíc odpuzují vodu a rychle schnou. Z tohoto důvodu jsou dnešní seniorské rukavice na hokej velmi lehké. Testy, diskuse a recenze hokejistů pouze potvrzují vysokou kvalitu hokejových rukavic Bauer, CCM, Reebok a Easton.

 

 Logo Malechas1_1

  • Drogerie a potraviny z Německa a Rakouska
  • Poskytujeme nejširší nabídku kvalitní německé drogerie a potravin za velmi zajímavé ceny.
  • Všechna naše drogerie a potraviny jsou skladem a jsou dovezeny přímo z Rakouska a Německa.
  • V našem obchodu najdete drogerii z Německa. Známé prací prášky Persil, Ariel, Lenor, Spee, Weisser Riese, dále aviváže Softlan, Kuschelweich, Vernel, Denkmit a mnoho dalších značek. Rovněž poskytujeme kompletní vybavení a potřeby pro děti. Od plenek až po dětskou kosmetiku Hipp a Babylove, stejně tak příkrmy Bebivita, Alete a Hipp.
  • Naše německá a rakouská drogerie a potraviny mají prokazatelně vyšší kvalitu než zboží v podobném balení nabízené v ČR. Často i za lepší ceny.
  • Naším hlavním cílem je umožnit českým lidem nakoupit stejné zboží jako se kupuje v "Západní Evropě"

 

banner-newsletter