Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Hokejové chrániče holení dětské

Hokejové chrániče holení Yth CCM, Bauer, Easton a Reebok. Velmi kvalitní a pohodlné hokejové chrániče holení Yth pro rekreační, výkonnostní a profesionální hokejisty. Hokejové chrániče holení Yth jsou dokonale vyrobeny s ohledem na ergonomii holeně a kolena. Vnější část hokejových chráničů holeních pro děti je z tvrdé skořepiny a doteková plocha je naopak dokonale měkká a přizpůsobivá pohybu těla. Velikost hokejových chráničů holení Yth je 8",9" a 10". Tyto hokejové chrániče holení Yth jsou chrániče, které vás dokonale chrání před úrazem nohy. Hokejové chrániče holení pro děti plynule navazují na hokejové kalhoty a hokejové brusle. Kvalitní tvar hokejové chráničů holení pro děti zajišťuje dokonalý pohybový rozsah v koleni. Dětské hokejové chrániče holení jsou vyráběny v různých barvách a barevných kombinacích. Testy, diskuse a recenze na hokejové chrániče holení značek CCM, Bauer, Easton a Reebok jsou velmi pozitivní a hokejisté je velmi využívají.

 

 Logo Malechas1_1

  • Drogerie a potraviny z Německa a Rakouska
  • Poskytujeme nejširší nabídku kvalitní německé drogerie a potravin za velmi zajímavé ceny.
  • Všechna naše drogerie a potraviny jsou skladem a jsou dovezeny přímo z Rakouska a Německa.
  • V našem obchodu najdete drogerii z Německa. Známé prací prášky Persil, Ariel, Lenor, Spee, Weisser Riese, dále aviváže Softlan, Kuschelweich, Vernel, Denkmit a mnoho dalších značek. Rovněž poskytujeme kompletní vybavení a potřeby pro děti. Od plenek až po dětskou kosmetiku Hipp a Babylove, stejně tak příkrmy Bebivita, Alete a Hipp.
  • Naše německá a rakouská drogerie a potraviny mají prokazatelně vyšší kvalitu než zboží v podobném balení nabízené v ČR. Často i za lepší ceny.
  • Naším hlavním cílem je umožnit českým lidem nakoupit stejné zboží jako se kupuje v "Západní Evropě"

 

banner-newsletter