Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Juniorské hokejové chrániče loktů

Hokejové chrániče loktů CCM, Bauer, Easton pro juniory. Velmi kvalitní a pohodlné hokejové chrániče loktů pro juniory, pro rekreační, výkonnostní a profesionální hokejisty. Juniorský loketní chránič je dokonale vyroben s ohledem na ergonomii loketního kloubu. Vnitřní část juniorského loketního chrániče je z tvrdé skořepiny a doteková plocha je naopak dokonale měkká a přizpůsobivá. Velikost juniorských hokejových chráničů loktů je S,M a L. Tyto hokejové chrániče lokte chrání ruku od zápěstí až pod rameno, kde plynule navazuje na hokejové rukavice a hokejové chrániče ramen. Kvalitní tvar hokejových chráničů pro juniory zajišťuje dokonalý pohybový rozsah paže.

 

 Logo Malechas1_1

  • Drogerie a potraviny z Německa a Rakouska
  • Poskytujeme nejširší nabídku kvalitní německé drogerie a potravin za velmi zajímavé ceny.
  • Všechna naše drogerie a potraviny jsou skladem a jsou dovezeny přímo z Rakouska a Německa.
  • V našem obchodu najdete drogerii z Německa. Známé prací prášky Persil, Ariel, Lenor, Spee, Weisser Riese, dále aviváže Softlan, Kuschelweich, Vernel, Denkmit a mnoho dalších značek. Rovněž poskytujeme kompletní vybavení a potřeby pro děti. Od plenek až po dětskou kosmetiku Hipp a Babylove, stejně tak příkrmy Bebivita, Alete a Hipp.
  • Naše německá a rakouská drogerie a potraviny mají prokazatelně vyšší kvalitu než zboží v podobném balení nabízené v ČR. Často i za lepší ceny.
  • Naším hlavním cílem je umožnit českým lidem nakoupit stejné zboží jako se kupuje v "Západní Evropě"

 

banner-newsletter