Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Brusle

Lední brusle na hokej a brusle pro rekreační bruslení na rybníku nebo zamrzlé řece. Široká nabídka ledních bruslí pro malé i velké hokejisty a rekreační bruslaře, kteří si chtějí užít zdravého pohybu v zimní, hokejové hale nebo na zamrzlé ledové ploše v přírodě. Lední brusle pro malé i velké bruslaře a hokejisty. Kvalitní materiály používané na lední brusle je dnes na velmi vysoké úrovni. Brusle dokonale chrání proti nárazu pukem a proti prořezu jiné brusle. Kvalitní brusle jsou rovněž dokonale izolované proti promrznutí. Všechny hokejové i rekreační brusle jsou dnes vyrobeny s kvalitními a tvrdými ocelovými noži.

 

 Logo Malechas1_1

  • Drogerie a potraviny z Německa a Rakouska
  • Poskytujeme nejširší nabídku kvalitní německé drogerie a potravin za velmi zajímavé ceny.
  • Všechna naše drogerie a potraviny jsou skladem a jsou dovezeny přímo z Rakouska a Německa.
  • V našem obchodu najdete drogerii z Německa. Známé prací prášky Persil, Ariel, Lenor, Spee, Weisser Riese, dále aviváže Softlan, Kuschelweich, Vernel, Denkmit a mnoho dalších značek. Rovněž poskytujeme kompletní vybavení a potřeby pro děti. Od plenek až po dětskou kosmetiku Hipp a Babylove, stejně tak příkrmy Bebivita, Alete a Hipp.
  • Naše německá a rakouská drogerie a potraviny mají prokazatelně vyšší kvalitu než zboží v podobném balení nabízené v ČR. Často i za lepší ceny.
  • Naším hlavním cílem je umožnit českým lidem nakoupit stejné zboží jako se kupuje v "Západní Evropě"

 

banner-newsletter