Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Kšiltovky

Dětské, dámské a pánské kšiltovky s potiskem a nášivkami. Kvalitní sportovní kšiltovky jsou velmi oblíbené pro každodenní nošení jak v letních parních dnech, tak i po zbytek roku, včetně zimy. Luxusní pánské a dámské kšiltovky různých barev a tvarů jsou dnes více módní záležitostí. Pánské a dámské sportovní kšiltovky používají téměř všichni aktivní profesionální i rekreační sportovci a outdooroví nadšenci. Kšiltovky zdobí originální nášivky a loga a klubové znaky od hokeje (NHL), basketbalu (NBA), basebolu či tenisu a fotbalu. Kšiltovky jsou stále více oblíbené mezi mladými teenagery, muži i ženami středního i pokročilého věku a mezi seniory. Značkové kšiltovky jsou praktické a slušivé. V nabídce máme různé velikosti a barvy kšiltovek.

 

 Logo Malechas1_1

  • Drogerie a potraviny z Německa a Rakouska
  • Poskytujeme nejširší nabídku kvalitní německé drogerie a potravin za velmi zajímavé ceny.
  • Všechna naše drogerie a potraviny jsou skladem a jsou dovezeny přímo z Rakouska a Německa.
  • V našem obchodu najdete drogerii z Německa. Známé prací prášky Persil, Ariel, Lenor, Spee, Weisser Riese, dále aviváže Softlan, Kuschelweich, Vernel, Denkmit a mnoho dalších značek. Rovněž poskytujeme kompletní vybavení a potřeby pro děti. Od plenek až po dětskou kosmetiku Hipp a Babylove, stejně tak příkrmy Bebivita, Alete a Hipp.
  • Naše německá a rakouská drogerie a potraviny mají prokazatelně vyšší kvalitu než zboží v podobném balení nabízené v ČR. Často i za lepší ceny.
  • Naším hlavním cílem je umožnit českým lidem nakoupit stejné zboží jako se kupuje v "Západní Evropě"

 

banner-newsletter