Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Dámské plavky

Moderní dámské plavky. Každá slečna, dáma, prostě každá žena chce mít ty nejvíce elegantní a luxusní dámské plavky. Někdo si žádá dámské jednodílné plavky, někdo má raději dámské plavky dvojdílné. V ideálním případě je dobré mít dámských plavek několik, ať už co se tvaru a střihu týče, tak rovněž plavky v různých barvách nebo barevných kombinacích značky Adidas Performance.

Závodní plavkyně a dámy, které vyznávají sportovní plavání nebo dokonce triatlon určitě upřednostní dámské jednodílné černé plavky. Velmi oblíbené jsou jednodílné dámské plavky adidas performance, v černé barvě. Naopak moderní dvojdílné dámské plavky dámy upřednostňují jak jednobarevné (černé, červené, modré, žluté, bílé, růžové), tak dvojdílné plavky s různými ozdobami, vzorem a ornamenty.

Rovněž jsou velmi v oblibě dámské plavky v kombinaci barev. Značkové dámské plavky se vyrábějí s různým střihem a zapínáním a v klasických velikostech S, M, L , XL a XXL. Nejčastěji je zapínání na zip nebo stažení pomocí šňůrek.

 

 Logo Malechas1_1

  • Drogerie a potraviny z Německa a Rakouska
  • Poskytujeme nejširší nabídku kvalitní německé drogerie a potravin za velmi zajímavé ceny.
  • Všechna naše drogerie a potraviny jsou skladem a jsou dovezeny přímo z Rakouska a Německa.
  • V našem obchodu najdete drogerii z Německa. Známé prací prášky Persil, Ariel, Lenor, Spee, Weisser Riese, dále aviváže Softlan, Kuschelweich, Vernel, Denkmit a mnoho dalších značek. Rovněž poskytujeme kompletní vybavení a potřeby pro děti. Od plenek až po dětskou kosmetiku Hipp a Babylove, stejně tak příkrmy Bebivita, Alete a Hipp.
  • Naše německá a rakouská drogerie a potraviny mají prokazatelně vyšší kvalitu než zboží v podobném balení nabízené v ČR. Často i za lepší ceny.
  • Naším hlavním cílem je umožnit českým lidem nakoupit stejné zboží jako se kupuje v "Západní Evropě"

 

banner-newsletter