Při nákupu nad 1899 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Pánské teplákové soupravy

Tepláková souprava pánská. Značková tepláková souprava pánská perfektního střihu vhodné pro všechny sportovce. Tepláková souprava pánská je nezbytná pro sportování v chladném počasí, aby vaše tělo zůstalo v teple a předešli jste svalovému zranění. Navíc jsou pánské teplákové soupravy a šusťákové soupravy kvalitně a módně střižené. Pro výrobu pánských teplákových souprav jsou použity nejmodernější materiály a proto jsou pánské teplákové soupravy velmi pohodlné a zejména soupravy, velmi příjemné při nošení. Pánské soupravy a komplety jsou poskytovány v různých barevných kombinacích od černé, modré, červené a dalších moderních barev ve všech konfekčních velikostech S, M, L, XL a XXL. Naše pánské teplákové soupravy jsou vhodné jak pro individuální tak kolektivní sporty. 

 

 Logo Malechas1_1

  • Drogerie a potraviny z Německa a Rakouska
  • Poskytujeme nejširší nabídku kvalitní německé drogerie a potravin za velmi zajímavé ceny.
  • Všechna naše drogerie a potraviny jsou skladem a jsou dovezeny přímo z Rakouska a Německa.
  • V našem obchodu najdete drogerii z Německa. Známé prací prášky Persil, Ariel, Lenor, Spee, Weisser Riese, dále aviváže Softlan, Kuschelweich, Vernel, Denkmit a mnoho dalších značek. Rovněž poskytujeme kompletní vybavení a potřeby pro děti. Od plenek až po dětskou kosmetiku Hipp a Babylove, stejně tak příkrmy Bebivita, Alete a Hipp.
  • Naše německá a rakouská drogerie a potraviny mají prokazatelně vyšší kvalitu než zboží v podobném balení nabízené v ČR. Často i za lepší ceny.
  • Naším hlavním cílem je umožnit českým lidem nakoupit stejné zboží jako se kupuje v "Západní Evropě"

 

banner-newsletter

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.