Při nákupu nad 1899 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Kočky

Kvalitní a chutné krmivo pro kočky. Vybrané suroviny a vyvážená strava, která poskytne vaší kočičce potřebné živiny včetně vitamínů a minerálů.Kočka je vedle psa velmi dobrý přítel člověka. Kvalitní a chutné krmivo pro kočky. Vybrané suroviny a vyvážená strava, která poskytne vaší kočičce potřebné živiny včetně vitamínů a minerálů. Kočky potřebují ke svému životu zdravý pohyb, ale bez kvalitního krmení se žádná kočka ani kocour neobejde. Krmení a potrava pro kočky velmi zásadně ovlivňuje kočičí zdraví a je jedním z rozhodujících faktorů, který rozhoduje o délce kočičího života. Naše krmivo a potraviny pro kočky jsou dovezeny z Německa. Stejně jako potraviny pro lidi, je i potrava pro kočky velmi kvalitní.

 

 Logo Malechas1_1

  • Drogerie a potraviny z Německa a Rakouska
  • Poskytujeme nejširší nabídku kvalitní německé drogerie a potravin za velmi zajímavé ceny.
  • Všechna naše drogerie a potraviny jsou skladem a jsou dovezeny přímo z Rakouska a Německa.
  • V našem obchodu najdete drogerii z Německa. Známé prací prášky Persil, Ariel, Lenor, Spee, Weisser Riese, dále aviváže Softlan, Kuschelweich, Vernel, Denkmit a mnoho dalších značek. Rovněž poskytujeme kompletní vybavení a potřeby pro děti. Od plenek až po dětskou kosmetiku Hipp a Babylove, stejně tak příkrmy Bebivita, Alete a Hipp.
  • Naše německá a rakouská drogerie a potraviny mají prokazatelně vyšší kvalitu než zboží v podobném balení nabízené v ČR. Často i za lepší ceny.
  • Naším hlavním cílem je umožnit českým lidem nakoupit stejné zboží jako se kupuje v "Západní Evropě"

 

banner-newsletter

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.