Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Adidas Kladno

Adidas Kladno

Adidas Originals Plzeň
 
Produktová řada adidas Originals zahrnuje originální moderní a módní výrobky a produkty nejvyšší řady společnosti ADIDAS v Kladně
 

Firmu na výrobu sportovní obuvi a řadu Adidas Originals zakládali společně bratři Adolf a Rudolf Dasslerové v roce 1924. V roce 1948 se bratři rozešli a každý si založil svoji vlastní firmu. Rudolf založil opět firmu vyrábějící sportovní obuv a pojmenoval ji  podle prvních dvou písmen ze svého jména Ruda. Poté však firmu přejmenoval na Puma.. I jeho bratr pojmenoval firmu stejným způsobem, podle prvních dvou písmen svého jména Adi. Později ze zkratek Adi Dassler vzniklo slovo Adidas. Dnes jsou výrobky a produkty Adidas k dispozici po celém světě a ani město Plzeň není výjimka.

V oboru výroby obuvi a jiných oděvních doplňků pro sportovní aktivity je firma Adidas a řada Originals v současnosti jednou z největších a nejvýznamnějších společností v Evropě .

Symbolem desinové značky adidas Originals je trojlístek. který byl poprvé použit v roce 1972. Adidas Originals je značka streetového stylu. Adidas Originals vyrábí jedinečné a oblíbené produkty jako jsou trička Adidas Originals s krátkým nebo s dlouhým rukávem, tílka Adidas Originals, ponožky Adidas Originals, spodní prádlo, mikiny Adidas Originals, svetry Adidas Originals, kraťasy Adidas Originals, kalhoty Adidas Originals, legíny, tepláky, teplákové soupravy Adidas Originals, bundy jarní, zimní i sportovní a lyžařské, kabáty Adidas Originals, tašky a batohy Adidas Originals, čepice a kšiltovky Adidas Originals, kabelky a v neposlední řadě boty pro muže, ženy a děti Adidas Originals. Pánské, dámské i dětské boty Adidas Originals se těší velké oblibě již řadu let. Široká nabídka speciálních bot Adidas Originals pro různé příležitosti od ryze sportovní obuvi na běh nebo basketbal až po elegantní vycházkové boty Adidas Originals do společnosti. Velmi ceněné je zejména luxusní a moderní design produktů Adidas Originals. Adidas Originals je zaměřen na celou rodinu, pány, dámy i děti různého věku.

 

Adidas Plzeň

 

Adidas Performance je jedinečná sportovní řada společnosti Adidas, která se zaměřuje na sportovní i módní a moderní produkty pro sport a běžné nošení. Tato parádní řada je maximálně zaměřena na funkčnost použitých materiálů. Kvalitní produkty jako je Adidas Performance obuv, Adidas Performance trička s krátkým i dlouhým rukávem, Adidas Performance trička s potiskem, Adidas Performance pola, Adidas Performance kraťasy, Adidas Performance batohy, tašky, čepice a kšiltovky, Adidas Performance mikiny, svetry, Adidas Performance legíny, Adidas Performance kalhoty, Adidas Performance tepláky, jarní i zimní bundy Adidas Performance , sportovní a funkční bundy různých barev a barevných kombinací, to vše ve všech konfekčních velikostech.

To vše zahrnuje značka Adidas Performance. Objednejte si zboží Adidas do Kladna. Adidas pro muže, ženy i děti. Funkční technologie Adidas Performance jako je Climacool, Climalite nebo Bounce a Boost dělají z výrobků Adidas světového lídra v oblasti sportovního oblečení a vybavení. Adidas. Produktová řada adidas PERFORMANCE. Adidas Originals - Tradiční výrobce pánských, dámských i dětských nejlepších bot, oblečení a nejlepšího sportovního vybavení z Německa pro celou rodinu . Objednejte si v našem eshopu z domu v Kladně boty Adidas, bundy Adidas, mikiny Adidas, trička nebo plavky, kraťasy Adidas , tílka a sukně Adidas Originals jsou prvotřídní kvality.