Při nákupu nad 1899 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.
Akce Tip Výprodej

Akce 2 x prací prášek Wachkönig Sensitiv+ aviváž Waschkönig Sensitive 1l

Akce 2 x prací prášek Wachkönig Sensitiv 2 kg + aviváž Waschkönig Sensitive 1 l. Top drogerie z Německa - prací prášek a aviváž Waschkönig Sensitiv jsou vhodné pro praní prádla malých dětí a osob s citlivou pokožkou. Prací prášek Waschkönig Sensitiv 2 kg neobsahuje fosfáty a nedráždí pokožku, ale dokonale vybere i staré skvrny a fleky a navíc příjemně a dlouho voní. Výhodné akční balení. Kvalitní drogerie z Německa.


 • Momentálně nedostupné
289 Kč
Kategorie: Akční nabídka pracích prostředků z Německa
Záruka: Podle data spotřeby na obale
 

Akce 2 x účinný prací prášek pro alergiky a lidi s citlivou pokožkou Wachkönig Sensitiv 2 kg + aviváž Waschkönig Sensitive 1 l

Německý kvalitní prací prášek Wachkönig Sensitiv + voňavá aviváž je akční, velmi výhodné a .nomické balení. Německý prací prášek Waschkönig Sensitiv na praní prádla alergických dětí a osob s citlivou pokožkou a kvalitní aviváž Wachkönig, která zjemní a nadýchá Vaše vyprané prádlo. Oblíbený prací prášek Waschkonig Sensitiv je universální, je vhodný pro praní bílého a stálobarevného prádla. Tento kvalitní prací prášek neobsahuje fosfáty. Kvalita z Německa.

Prací prášek Waschkönig Sensitiv efektivně odstraňuje skvrny z oblečení a obsahuje přípravek na odvápnění, a proto již není nutné přidávat odvápňovač do pračky. Prací prášky  Waschkönig Sensitiv je účinná drogerie z Německa. Aviváž Waschkönig Sensitive 1 l báječně provoní čisté prádlo. Waschkönig Sensitiv prací prášky je kvalitní zboží z Německa, které Vám usnadní praní.

Akce prací prášek Wachkönig Sensitiv + aviváž nedráždí pokožku a neobsahují fosfáty. 

  Teplotní prací rozsah: 30 - 95 oC

   Počet pracích dávek: 22
   Balení: 2 kg

 • Aviváž Waschkönig Sensitive je vhodná pro praní prádla dětí a osob s citlivou pokožkou se sklonem k alergiím. Dlouhotrvající svěžest aviváže Waschkönig Sensitive s unikátní technologií působí na bázi mikrokapslí, které uvolňují vůni postupně, takže si prádlo uchová svou přirozeně svěží vůni po mnoho dní. Něžná měkkost pravidelného používání aviváže Waschkönig Sensitive 1 litr dodá Vašemu prádlu měkkost, takže bude velice příjemné na nošení. Německá drogerie online.

  Balení: 1 litr

  Dráždivý

 • Varování:
  Produkt je specifikován jako dráždivý. Před použitím si přečtěte informace na štítku výrobku.

  VAROVÁNÍ

  Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Používejte ochranné brýle.

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MP Avatar autora | 26.10.2019
Pere dobře
5
JR Avatar autora | 14.10.2019
Bez problémů pere dobře.
5
Avatar autora | 14.9.2018
+ dobře pere

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.