Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Alza plenky

Alza plenky

 

Objednejte si velmi oblíbené alza plenky a dopřejte svému malému miminku chvilku sucha a pohodlí. Lehké a kvalitní alza plenky jsou určené pro všechny malé děti, jak pro kluky tak pro holky. Moderní sací materiály, které používají alza plenky udržují dětskou pokožky suchou a hebkou. Levné alza plenky v různých velikostech si můžete objednat online přes internet.

V našem e-shopu získáte alza plenky za nejlepší a zpravidla nejnižší cenu. Ideální je používat alza plenky společně s dětskými olejíčky a další kvalitní dětskou kosmetikou z Německa a Rakouska. Příjemné alza plenky se snadno nasazují a hlavně dokonale absorbují veškerou vlhkost. Dětská pokožka je velmi citlivá a alza plenky zamezují opruzeninám a podráždění dětské pokožky.

Oblíbené alza plenky využívají maminky, které vědí, co je pro jejich miminko, novorozence to nejlepší. Jak novorozenci, tak batolata si budou užívat dokonalé pohodlí. Maminky, nyní jsou alza plenky za nejnižší akční cenu ve výprodeji. Špičková péče o vašemu miminku.