Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Anatomicky tvarovaná vkládací plenky

Anatomicky tvarovaná vkládací plenky

 

Objednejte si velmi oblíbené anatomicky tvarovaná vkládací plenky a dopřejte svému malému miminku chvilku sucha a pohodlí. Lehké a kvalitní anatomicky tvarovaná vkládací plenky jsou určené pro všechny malé děti, jak pro kluky tak pro holky. Moderní sací materiály, které používají anatomicky tvarovaná vkládací plenky udržují dětskou pokožky suchou a hebkou.

Levné anatomicky tvarovaná vkládací plenky v různých velikostech si můžete objednat online přes internet. V našem e-shopu získáte anatomicky tvarovaná vkládací plenky za nejlepší a zpravidla nejnižší cenu. Ideální je používat anatomicky tvarovaná vkládací plenky společně s dětskými olejíčky a další kvalitní dětskou kosmetikou z Německa a Rakouska. Příjemné anatomicky tvarovaná vkládací plenky se snadno nasazují a hlavně dokonale absorbují veškerou vlhkost.

Dětská pokožka je velmi citlivá a anatomicky tvarovaná vkládací plenky zamezují opruzeninám a podráždění dětské pokožky. Oblíbené anatomicky tvarovaná vkládací plenky využívají maminky, které vědí, co je pro jejich miminko, novorozence to nejlepší. Jak novorozenci, tak batolata si budou užívat dokonalé pohodlí. Maminky, nyní jsou anatomicky tvarovaná vkládací plenky za nejnižší akční cenu ve výprodeji. Špičková péče o vašemu miminku.