Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Anavy plenky

Anavy plenky

 

Objednejte si velmi oblíbené anavy plenky a dopřejte svému malému miminku chvilku sucha a pohodlí. Lehké a kvalitní anavy plenky jsou určené pro všechny malé děti, jak pro kluky tak pro holky. Moderní sací materiály, které používají anavy plenky udržují dětskou pokožky suchou a hebkou. Levné anavy plenky v různých velikostech si můžete objednat online přes internet.

V našem e-shopu získáte anavy plenky za nejlepší a zpravidla nejnižší cenu. Ideální je používat anavy plenky společně s dětskými olejíčky a další kvalitní dětskou kosmetikou z Německa a Rakouska. Příjemné anavy plenky se snadno nasazují a hlavně dokonale absorbují veškerou vlhkost. Dětská pokožka je velmi citlivá a anavy plenky zamezují opruzeninám a podráždění dětské pokožky.

Oblíbené anavy plenky využívají maminky, které vědí, co je pro jejich miminko, novorozence to nejlepší. Jak novorozenci, tak batolata si budou užívat dokonalé pohodlí. Maminky, nyní jsou anavy plenky za nejnižší akční cenu ve výprodeji. Špičková péče o vašemu miminku.