Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Anglicke plenky

Anglicke plenky

 

Objednejte si velmi oblíbené anglicke plenky a dopřejte svému malému miminku chvilku sucha a pohodlí. Lehké a kvalitní anglicke plenky jsou určené pro všechny malé děti, jak pro kluky tak pro holky. Moderní sací materiály, které používají anglicke plenky udržují dětskou pokožky suchou a hebkou. Levné anglicke plenky v různých velikostech si můžete objednat online přes internet.

V našem e-shopu získáte anglicke plenky za nejlepší a zpravidla nejnižší cenu. Ideální je používat anglicke plenky společně s dětskými olejíčky a další kvalitní dětskou kosmetikou z Německa a Rakouska.

Příjemné anglicke plenky se snadno nasazují a hlavně dokonale absorbují veškerou vlhkost. Dětská pokožka je velmi citlivá a anglicke plenky zamezují opruzeninám a podráždění dětské pokožky. Oblíbené anglicke plenky využívají maminky, které vědí, co je pro jejich miminko, novorozence to nejlepší. Jak novorozenci, tak batolata si budou užívat dokonalé pohodlí. Maminky, nyní jsou anglicke plenky za nejnižší akční cenu ve výprodeji. Špičková péče o vašemu miminku.