Při nákupu nad 1599 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Aviváž

dm drogerie markt_1

 

Nejlepší aviváž je aviváž z Německa.  Aviváž z Německa používá mnoho hospodyněk. Nejoblíbenější a nejvíce používaná je aviváž z Německa. Aviváž je ideální na běžné prádlo, ručníky nebo i záclony. Po vyprání prádla v pracích prostředcích si pračka přidá do posledního praní voňavou aviváž, která nadýchá a zjemní vyprané prádlo. Aviváž prádlo dokonale provoní na dlouhou dobu. Prádlo vyprané v německé aviváži je hebké, měkké a příjemné na dotek. Nejlepší aviváž z Německa  je Softlan, Kuschelweich, Vernel, Frosch, Denkmit, Lenor, Waschkönig a další. Tyto aviváže vám zpříjemní domácí práci.

Oblíbené jsou rovněž aviváže do sušičky (voňavé a osvěžující ubrousky do sušičky) pro jejich snadné použití. Sušička prádla a  německá aviváž (avivážové ubrousky) se dokonale postarají o provzdušnění vypraného prádla. Proč nepoužívat tekutou německou aviváž do sušičky? Mohlo by dojít k jejímu poškození. Na německém trhu roste obliba parfémované perličkové aviváže a rovněž aviváží pro děti a alergiky.

Některá kvalitní aviváž z Německa se vyznačuje speciální formulí pro děti, alergiky a dospělé s velmi citlivou pokožkou. Rovněž můžete použít přírodní, ekologické aviváže, které nezatěžují životní prostředí. Dále je možné vyzkoušet  německé prací prášky s aviváží v jednom. Návod na používání běžných i eko aviváží z Německa naleznete na zadní straně obalu každé originální německé aviváže. Námi dodávané německé aviváže jsou pravidelně testovány a diskuse a recenze na tyto aviváže z Německa jsou velmi pozitivní a kladné. Proto rovněž velmi oblíbené a často používané.Top drogerie z Německa pro Vás.

Většina praček má oddělenou nádržku na prací prášek a na aviváž. Vždy postupujte podle návodu jak u pračky, tak návodu na aviváži. Nepoužívejte aviváže bez ochranných pomůcek, při zasažení očí hrozí jejich podráždění a poškození. Pokud již se tak stane, vyhledejte okamžitě lékařskou pomoc.

Rozvoz a prodej naší levných, originálních, aviváží z Německa zajišťujeme po celé ČR, včetně velkých měst jako je PrahaBrno, Ostrava, Plzeň, Rokycany, Domažlice, Klatovy, Trutnov, Kolín, Litoměřice, Most, Chomutov, Teplice, Ústí nad Labem, Písek, Tábor, Jihlava,   Hradec Králové, Liberec, Čáslav, v Jablonci, Jilemnici, Opavě, Pardubicích, Olomouci, Zlínu,Veselí nad Moravou, Tanvaldu, Hodoníně, Příbrami, Slaném, Berouně, Nymburku, Vysokém Mýtu, Uherském hradišti, Zbraslavi, Velvarech, Novém Bydžově, Rosici, Úvalech, Kladně, Opavě, Šumperku, Havířově, Karviné, Frýdku Místku nebo Českých Budějovicích. Rovněž dovážíme do všech malých měst a vesnic i na Slovensko. Spolupracujeme s Českou poštouZásilkovnou a DPD.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.