Při nákupu nad 1899 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Aviváže na praní

Aviváže na praní

Nejlepší aviváže z Německa. Velmi vhodné je aviváže z Německa na běžné prádlo, ručníky nebo i záclony. Po vyprání prádla v pracím prostředku si pračka přidá do posledního praní aviváž, která nadýchá a zjemní vyprané prádlo a provoní ho na dlouhou dobu. Prádlo vyprané v avivážích v Německa je hebké a příjemné na dotek. Nejlepší aviváže z Německa  jsou Softlan, Kuschelweich, Vernel, Frosch, Denkmit, Lenor, Waschkönig a další. Tyto aviváže vám zpříjemní domácí práci.

Oblíbené jsou rovněž top aviváže z Německa do sušičky (ubrousky do sušičky) pro jejich snadné použití. Sušička prádla a  německá aviváž (avivážové ubrousky) se dokonale postarají o provzdušnění vypraného prádla. Proč nepoužívat tekutou německou aviváž do sušičky? Mohlo by dojít k jejímu poškození. Na německém trhu roste obliba parfémované perličkové aviváže a rovněž aviváží pro děti a alergiky.

Některé kvalitní německé aviváže se vyznačují speciální formulí pro alergiky a děti a dospělé s velmi citlivou pokožkou. Rovněž můžete použít přírodní, ekologické aviváže, které nezatěžují životní prostředí. Dále je možné vyzkoušet voňavé německé prací prášky s aviváží v jednom. Návod na používání běžných i eko aviváží z Německa naleznete na zadní straně obalu každé originální německé aviváže. Námi dodávané německé aviváže jsou pravidelně testovány a diskuse a recenze na tyto aviváže z Německa jsou velmi pozitivní a kladné. Proto rovněž velmi oblíbené a často používané.Top drogerie z Německa pro Vás.

Většina praček má oddělenou nádržku na prací prášek a na aviváž. Vždy postupujte podle návodu jak u pračky, tak návodu na aviváži. Nepoužívejte aviváže bez ochranných pomůcek, při zasažení očí hrozí jejich podráždění a poškození. Pokud již se tak stane, vyhledejte okamžitě lékařskou pomoc.

Rozvoz a prodej naší levných, originálních, německých aviváží zajišťujeme po celé ČR, včetně velkých měst jako je Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Rokycany, Domažlice, Klatovy, Trutnov, Kolín, Litoměřice, Most, Chomutov, Teplice, Ústí nad Labem, Písek, Tábor, Jihlava,   Hradec Králové, Liberec, Čáslav, v Jablonci, Jilemnici, Opavě, Pardubicích, Olomouci, Zlínu,Veselí nad Moravou, Tanvaldu, Hodoníně, Příbrami, Slaném, Berouně, Nymburku, Vysokém Mýtu, Uherském hradišti, Zbraslavi, Velvarech, Novém Bydžově, Rosici, Úvalech, Kladně, Opavě, Šumperku, Havířově, Karviné, Frýdku Místku nebo Českých Budějovicích. Rovněž dovážíme do všech malých měst a vesnic i na Slovensko. Spolupracujeme s Českou poštou, Zásilkovnou a DPD.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.