Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Baby alive plenky

Baby alive plenky

 

Objednejte si velmi oblíbené baby alive plenky a dopřejte svému malému miminku chvilku sucha a pohodlí. Lehké a kvalitní baby alive plenky jsou určené pro všechny malé děti, jak pro kluky tak pro holky. Moderní sací materiály, které používají baby alive plenky udržují dětskou pokožky suchou a hebkou. Levné baby alive plenky v různých velikostech si můžete objednat online přes internet.

V našem e-shopu získáte baby alive plenky za nejlepší a zpravidla nejnižší cenu. Ideální je používat baby alive plenky společně s dětskými olejíčky a další kvalitní dětskou kosmetikou z Německa a Rakouska. Příjemné baby alive plenky se snadno nasazují a hlavně dokonale absorbují veškerou vlhkost. Dětská pokožka je velmi citlivá a baby alive plenky zamezují opruzeninám a podráždění dětské pokožky.

Oblíbené baby alive plenky využívají maminky, které vědí, co je pro jejich miminko, novorozence to nejlepší. Jak novorozenci, tak batolata si budou užívat dokonalé pohodlí. Maminky, nyní jsou baby alive plenky za nejnižší akční cenu ve výprodeji. Špičková péče o vašemu miminku.