Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Baby dream plenky

Baby dream plenky

 

Objednejte si velmi oblíbené baby dream plenky a dopřejte svému malému miminku chvilku sucha a pohodlí. Lehké a kvalitní baby dream plenky jsou určené pro všechny malé děti, jak pro kluky tak pro holky.

Moderní sací materiály, které používají baby dream plenky udržují dětskou pokožky suchou a hebkou. Levné baby dream plenky v různých velikostech si můžete objednat online přes internet. V našem e-shopu získáte baby dream plenky za nejlepší a zpravidla nejnižší cenu. Ideální je používat baby dream plenky společně s dětskými olejíčky a další kvalitní dětskou kosmetikou z Německa a Rakouska.

Příjemné baby dream plenky se snadno nasazují a hlavně dokonale absorbují veškerou vlhkost. Dětská pokožka je velmi citlivá a baby dream plenky zamezují opruzeninám a podráždění dětské pokožky. Oblíbené baby dream plenky využívají maminky, které vědí, co je pro jejich miminko, novorozence to nejlepší. Jak novorozenci, tak batolata si budou užívat dokonalé pohodlí. Maminky, nyní jsou baby dream plenky za nejnižší akční cenu ve výprodeji. Špičková péče o vašemu miminku.