Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Baby lucy plenky

Baby lucy plenky

 

Objednejte si velmi oblíbené baby lucy plenky a dopřejte svému malému miminku chvilku sucha a pohodlí. Lehké a kvalitní baby lucy plenky jsou určené pro všechny malé děti, jak pro kluky tak pro holky. Moderní sací materiály, které používají baby lucy plenky udržují dětskou pokožky suchou a hebkou. Levné baby lucy plenky v různých velikostech si můžete objednat online přes internet.

V našem e-shopu získáte baby lucy plenky za nejlepší a zpravidla nejnižší cenu. Ideální je používat baby lucy plenky společně s dětskými olejíčky a další kvalitní dětskou kosmetikou z Německa a Rakouska. Příjemné baby lucy plenky se snadno nasazují a hlavně dokonale absorbují veškerou vlhkost.

Dětská pokožka je velmi citlivá a baby lucy plenky zamezují opruzeninám a podráždění dětské pokožky. Oblíbené baby lucy plenky využívají maminky, které vědí, co je pro jejich miminko, novorozence to nejlepší. Jak novorozenci, tak batolata si budou užívat dokonalé pohodlí. Maminky, nyní jsou baby lucy plenky za nejnižší akční cenu ve výprodeji. Špičková péče o vašemu miminku.