Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Baby plenky

Baby plenky

 

        Objednejte si velmi oblíbené baby plenky a dopřejte svému malému miminku chvilku sucha a pohodlí. Lehké a kvalitní baby plenky jsou určené pro všechny malé děti, jak pro kluky tak pro holky. Moderní sací materiály, které používají baby plenky udržují dětskou pokožky suchou a hebkou.

Levné baby plenky v různých velikostech si můžete objednat online přes internet. V našem e-shopu získáte baby plenky za nejlepší a zpravidla nejnižší cenu. Ideální je používat baby plenky společně s dětskými olejíčky a další kvalitní dětskou kosmetikou z Německa a Rakouska.

            Příjemné baby plenky se snadno nasazují a hlavně dokonale absorbují veškerou vlhkost. Dětská pokožka je velmi citlivá a baby plenky zamezují opruzeninám a podráždění dětské pokožky. Oblíbené baby plenky využívají maminky, které vědí, co je pro jejich miminko, novorozence to nejlepší. Jak novorozenci, tak batolata si budou užívat dokonalé pohodlí. Maminky, nyní jsou baby plenky za nejnižší akční cenu ve výprodeji. Špičková péče o vašemu miminku.