Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Bambusove plenky

Bambusove plenky

 

          Objednejte si velmi oblíbené bambusove plenky a dopřejte svému malému miminku chvilku sucha a pohodlí. Lehké a kvalitní bambusove plenky jsou určené pro všechny malé děti, jak pro kluky tak pro holky. Moderní sací materiály, které používají bambusove plenky udržují dětskou pokožky suchou a hebkou. Levné bambusove plenky v různých velikostech si můžete objednat online přes internet. V našem e-shopu získáte bambusove plenky za nejlepší a zpravidla nejnižší cenu. Ideální je používat bambusove plenky společně s dětskými olejíčky a další kvalitní dětskou kosmetikou z Německa a Rakouska. Příjemné bambusove plenky se snadno nasazují a hlavně dokonale absorbují veškerou vlhkost.

             Dětská pokožka je velmi citlivá a bambusove plenky zamezují opruzeninám a podráždění dětské pokožky. Oblíbené bambusove plenky využívají maminky, které vědí, co je pro jejich miminko, novorozence to nejlepší. Jak novorozenci, tak batolata si budou užívat dokonalé pohodlí. Maminky, nyní jsou bambusove plenky za nejnižší akční cenu ve výprodeji. Špičková péče o vašemu miminku. Rozvoz plenek zajišťujeme po celé ČR.

        Příjemné bambusove plenky si můžete vyzvednout ve městech jako je Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Mladá Boleslav, Karlovy Vary, Cheb, Strakonice, Písek, Tábor, Litoměřice, Ústí nad Labem, Děčín. Dokonalé bambusove plenky rovněž obdržíte v městech Chomutov, Liberec, Poruba, Valašské Meziříčí, Pardubice, Hradec Králové, Zlín, Olomouc, Přerov, Prostějov, Jihlava, Hodonín, Jindřichův Hradec, Benešov, Kladno, Opava, Šumperk a další.