Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Bavlněné plenky

Bavlněné plenky

 

 

     Objednejte si velmi oblíbené bavlněné plenky a dopřejte svému malému miminku chvilku sucha a pohodlí. Lehké a kvalitní bavlněné plenky jsou určené pro všechny malé děti, jak pro kluky tak pro holky. Moderní sací materiály, které používají bavlněné plenky udržují dětskou pokožky suchou a hebkou. Levné bavlněné plenky v různých velikostech si můžete objednat online přes internet. V našem e-shopu získáte bavlněné plenky za nejlepší a zpravidla nejnižší cenu. Ideální je používat bavlněné plenky společně s dětskými olejíčky a další kvalitní dětskou kosmetikou z Německa a Rakouska.

 

Příjemné bavlněné plenky se snadno nasazují a hlavně dokonale absorbují veškerou vlhkost. Dětská pokožka je velmi citlivá a bavlněné plenky zamezují opruzeninám a podráždění dětské pokožky. Oblíbené bavlněné plenky využívají maminky, které vědí, co je pro jejich miminko, novorozence to nejlepší. Jak novorozenci, tak batolata si budou užívat dokonalé pohodlí. Maminky, nyní jsou bavlněné plenky za nejnižší akční cenu ve výprodeji.

   Špičková péče o vašemu miminku. Rozvoz plenek zajišťujeme po celé ČR. Příjemné bavlněné plenky si můžete vyzvednout ve městech jako je Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Mladá Boleslav, Karlovy Vary, Cheb, Strakonice, Písek, Tábor, Litoměřice, Ústí nad Labem, Děčín. Dokonalé bavlněné plenky rovněž obdržíte v městech Chomutov, Liberec, Poruba, Valašské Meziříčí, Pardubice, Hradec Králové, Zlín, Olomouc, Přerov, Prostějov, Jihlava, Hodonín, Jindřichův Hradec, Benešov, Kladno, Opava, Šumperk a další.