Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

České plenky

České plenky

 

Objednejte si velmi oblíbené české plenky a dopřejte svému malému miminku chvilku sucha a pohodlí. Lehké a kvalitní české plenky jsou určené pro všechny malé děti, jak pro kluky tak pro holky. Moderní sací materiály, které používají české plenky udržují dětskou pokožky suchou a hebkou. Levné české plenky v různých velikostech si můžete objednat online přes internet.

V našem e-shopu získáte české plenky za nejlepší a zpravidla nejnižší cenu. Ideální je používat české plenky společně s dětskými olejíčky a další kvalitní dětskou kosmetikou z Německa a Rakouska. Příjemné české plenky se snadno nasazují a hlavně dokonale absorbují veškerou vlhkost. Dětská pokožka je velmi citlivá a české plenky zamezují opruzeninám a podráždění dětské pokožky. Oblíbené české plenky využívají maminky, které vědí, co je pro jejich miminko, novorozence to nejlepší. Jak novorozenci, tak batolata si budou užívat dokonalé pohodlí.

   Maminky, nyní jsou české plenky za nejnižší akční cenu ve výprodeji. Špičková péče o vašemu miminku. Rozvoz plenek zajišťujeme po celé ČR. Příjemné české plenky si můžete vyzvednout ve městech jako je Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Mladá Boleslav, Karlovy Vary, Cheb, Strakonice, Písek, Tábor, Litoměřice, Ústí nad Labem, Děčín. Dokonalé české plenky rovněž obdržíte v městech Chomutov, Liberec, Poruba, Valašské Meziříčí, Pardubice, Hradec Králové, Zlín, Olomouc, Přerov, Prostějov, Jihlava, Hodonín, Jindřichův Hradec, Benešov, Kladno, Opava, Šumperk a další.