Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Dětské plenky 4 - 9 kg

Dětské plenky 4 - 9 kg

 

   Objednejte si velmi oblíbené dětské plenky 4 - 9 kg a dopřejte svému malému miminku chvilku sucha a pohodlí. Lehké a kvalitní dětské plenky 4 - 9 kg jsou určené pro všechny malé děti, jak pro kluky tak pro holky. Moderní sací materiály, které používají dětské plenky 4 - 9 kg udržují dětskou pokožky suchou a hebkou. Levné dětské plenky 4 - 9 kg v různých velikostech si můžete objednat online přes internet. V našem e-shopu získáte dětské plenky 4 - 9 kg za nejlepší a zpravidla nejnižší cenu. Ideální je používat dětské plenky 4 - 9 kg společně s dětskými olejíčky a další kvalitní dětskou kosmetikou z Německa a Rakouska.

Příjemné dětské plenky 4 - 9 kg se snadno nasazují a hlavně dokonale absorbují veškerou vlhkost. Dětská pokožka je velmi citlivá a dětské plenky 4 - 9 kg zamezují opruzeninám a podráždění dětské pokožky. Oblíbené dětské plenky 4 - 9 kg využívají maminky, které vědí, co je pro jejich miminko, novorozence to nejlepší. Jak novorozenci, tak batolata si budou užívat dokonalé pohodlí. Maminky, nyní jsou dětské plenky 4 - 9 kg za nejnižší akční cenu ve výprodeji.

       Špičková péče o vašemu miminku. Rozvoz plenek zajišťujeme po celé ČR. Příjemné dětské plenky 4 - 9 kg si můžete vyzvednout ve městech jako je Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Mladá Boleslav, Karlovy Vary, Cheb, Strakonice, Písek, Tábor, Litoměřice, Ústí nad Labem, Děčín. Dokonalé dětské plenky 4 - 9 kg rovněž obdržíte v městech Chomutov, Liberec, Poruba, Valašské Meziříčí, Pardubice, Hradec Králové, Zlín, Olomouc, Přerov, Prostějov, Jihlava, Hodonín, Jindřichův Hradec, Benešov, Kladno, Opava, Šumperk a další.