Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Dobrý kafe

Dobrý kafe

 

Káva Lavazza Itálie

Kvalitní a zrnkové dobrý kafe 1000g, 500g nebo 250g potěší každého náročného spotřebitele a odborníka na kafe. Toto kvalitní zrnkové kafe je vyrobeno z nejlepších kávových zrn odrůdy Arabica a odrůdy Robusta. Vynikající italské chutné zrnkové dobrý kafe je vhodné pro pravidelné, každodenní chvilky odpočinku při posezení s přáteli. Výrazné aroma lahodná chuť osvěžujícího zrnkového kafe provoní celou místnost. Toto báječná voňavé zrnkové dobrý kafe má prokazatelné osvěžující a povzbuzující účinek. Jedinečné černé zrnkové dobrý kafe vyrobené ze směsi Arabiky a Robusty je nezaměnitelné. Italské zrnkové dobrý kafe má vyváženou a okouzlující chuť.

Toto nejlepší zrnkové dobrý kafe 1 kg je ideální k různým cukrářským lahůdkám a pečivu jako je třeba pravý francouzský croissant. Na našem e-shopu si můžete objednat online skvělé kafe za nejlepší cenu na internetu. Excluzivní a luxusní kafe Vám doručíme po celé ČR. 

Top pražené kafe o objemu 1 kg nebo 0,5 kg si můžete objednat a koupit v jakémkoli městě jako je Praha, Brno, Ostrava, Liberec, Plzeň, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Jihlava, Kolín, Mladá Boleslav, Děčín, Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Tábor, Písek, Olomouc, Zlín, Přerov ale také na vesnici. Čerstvé kafe patří mezi nejoblíbenější potraviny z Německa. Dokonalé pražené čerstvé kafe 1000g za akční cenu patří mezi nejprodávanější kafe v Německu.