Při nákupu nad 1899 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Ekologické Aviváže z Německa

Nejkvalitnější ekologické aviváže z Německa. Tyto ekologické aviváže jsou velmi oblíbené zejména u lidí, kteří se nechtějí podílet na neustálém znečišťování přírody. Účinné ekologické aviváže z Německa dokonale voní a změkčují vyprané prádlo. Báječně provoní a nadýchají vaše prádlo na velmi dlouhou dobu. Kromě vůně a svěžesti jsou tyto ekologické aviváže snadno odbouratelné a vstřebatelné v přírodě, takže dochází k mnohem menší zátěži přírody než u běžných aviváží. Poptávka po ekologických avivážích z Německa neustále roste. Díky opakovanému testování se zlepšuje rovněž jejich vůně a svěžest. Nejlepší recenze a diskuse jednoznačně potvrzují, že uživatelům není lhostejné, jakým způsobem se podílejí na znečišťování přírody. Doporučujeme.Top drogerie z Německa pro Vás. Po každém vyprání prádlo doporučujeme použít ubrousky do sušičky z Německa.

 

 Logo Malechas1_1

  • Drogerie a potraviny z Německa a Rakouska
  • Poskytujeme nejširší nabídku kvalitní německé drogerie a potravin za velmi zajímavé ceny.
  • Všechna naše drogerie a potraviny jsou skladem a jsou dovezeny přímo z Rakouska a Německa.
  • V našem obchodu najdete drogerii z Německa. Známé prací prášky Persil, Ariel, Lenor, Spee, Weisser Riese, dále aviváže Softlan, Kuschelweich, Vernel, Denkmit a mnoho dalších značek. Rovněž poskytujeme kompletní vybavení a potřeby pro děti. Od plenek až po dětskou kosmetiku Hipp a Babylove, stejně tak příkrmy Bebivita, Alete a Hipp.
  • Naše německá a rakouská drogerie a potraviny mají prokazatelně vyšší kvalitu než zboží v podobném balení nabízené v ČR. Často i za lepší ceny.
  • Naším hlavním cílem je umožnit českým lidem nakoupit stejné zboží jako se kupuje v "Západní Evropě"

 

banner-newsletter

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.