Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Hokejové chrániče ramena výprodej

Potřebujete dokonalé hokejové chrániče ramena a navíc za nejlevnější cenu ve výprodeji? Pak si určitě vyberete v našem online internetovém e-shopu v kategorii hokejové chrániče ramen. Objednat si můžete chrániče od různých značek jako je CCM, Bauer, Reebok nebo Easton.

   Tyto značkové hokejové chrániče ramena patří  nejlepší a přitom cenově nejlevnější hokejové chrániče ramen s dokonale tvarovanou ochranou ramenního kloubu, páteře a žeber. Zároveň jsou hokejová ramena velmi lehká a dokonale ergonomicky tvarovaná tak, aby poskytovala malým, mladým (juniorům) i dospělým (seniorům) hráčům široký pohybový rozsah a obratnost.

   Perfektní design hokejových chráničů je samozřejmostí. V online nabídce si můžete vybrat hokejové chrániče ramena ve výprodeji v různých barvách (červená, černá, bílá, šedá, modrá, žlutá) a velikostech od Yth, Jr nebo Sr v rozmezí S,M,L,XL nebo XXL. Využijte tuto jedinečnou možnost nákupu nejlevnějších hokejových chráničů ramena za nejlepší ceny ve výprodeji.

 

Chrániče ramen - ramena CCM U+04 SR (Velikost L ( 1,75-1,85 m))Hokejové CHRÁNIČE RAMEN BAUER SUPREME ONE 40 JRChrániče ramen - ramena CCM U+04 SR (Velikost L ( 1,75-1,85 m))