Při nákupu nad 1899 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Hokejové kalhoty červené

Hokejové kalhoty červené

 

Easton synergy kalhoty

Kvalitní hokejové kalhoty Easton. Tyto levné hokejové kalhoty Easton jsou ideální jak pro rekreační hokej, tak pro hokej výkonnostní. Červené hokejové kalhoty velikosti SR jsou vyrobeny tak, aby dokonale ochránily všechny cistlivé části těla. Hokejové kalhoty Synergy mají vysoký standard kvalitní ochrany kyčelních kloubů, stehen a spodní části páteře. Zadní část hokejových kalhot Easton plynule navazuje na hokejovou vestu a tím chrání hráčovu páteř po celé délce. Vnitřní polstrování kalhot je velmi měkké a při kontaktu účinně odolává nárazu.

Červené hokejové kalhoty Synergy Sr mají volné nohavice, které se nechají rozšířit rozepnutím zipu na vnitřní straně nohavic. Tyto moderní kalhoty na hokej patří mezi nejlepší hokejové kalhoty mezi hobby i výkonnostními hráči. Červené hokejové kalhoty velikosti XL jsou vyrobeny s důrazem na ergonomii těla a proto dokonale sedí. Současně však umožňují hokejistů požadovanou volnost a rozsah pohybu. Levné hokejové kalhoty červené barvy mají v oblasti pasu knoflíky na kšandy a navíc jsou vybaveny v pase kvalitním páskem. Pásek kalhot je s logem Easton.

Tyto hokejové kalhoty Senior obstojí při srovnání s dražšími kalhoty a vyšší řady jiných značek. Využijte akce na tyto lehké a špičkové kalhoty na hokej. Jedinečná sleva na poslední kus červených kalhot Easton Synergy 300 Sr. Prodej posledního páru ve výprodeji. Kupte si dokonalé hokejové kalhoty za nejlevnější možnou cenu.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.