Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Hokejové kalhoty easton synergy

Hokejové kalhoty Easton Synergy

Easton synergy kalhoty

Kvalitní levné hokejové kalhoty Easton Synergy XL. Tyto levné hokejové kalhoty Easton Synergy senior vel. xl  jsou ideální jak pro rekreační hokej, tak pro hokej výkonnostní. Červené nejlevnější hokejové kalhoty Easton Synergy velikosti SR jsou vyrobeny tak, aby dokonale ochránily všechny citlivé části těla. Pohodlné, levné hokejové kalhoty Easton Synergy senior XL mají vysoký standard kvalitní ochrany kyčelních kloubů, stehen a spodní části páteře. Zadní část kalhoty na hokej Sr Easton vel. XL plynule navazuje na hokejovou vestu a tím chrání hráčovu páteř po celé délce. Vnitřní polstrování kalhot je velmi měkké a při kontaktu účinně odolává nárazu.

Červené levné hokejové kalhoty Easton Synergy XL mají volné nohavice, které se nechají rozšířit rozepnutím zipu na vnitřní straně nohavic. Tyto moderní levné hokejové kalhoty senior patří mezi nejlepší hokejové kalhoty mezi hobby i výkonnostními hráči.  Levné hokejové kalhoty červené barvy mají v oblasti pasu knoflíky na kšandy a navíc jsou vybaveny v pase kvalitním páskem. Pásek kalhot je s logem Easton. Červené hokejové kalhoty Easton Synergy velikosti XL jsou vyrobeny s důrazem na ergonomii těla a proto dokonale sedí. Současně však umožňují hokejistů požadovanou volnost a rozsah pohybu.

Tyto levné hokejové kalhoty Easton Synergy obstojí při srovnání s dražšími kalhoty a vyšší řady jiných značek. Využijte akce na tyto lehké a špičkové kalhoty na hokej. Jedinečná sleva na poslední kus červených kalhot na hokej Easton Synergy 300 Sr XL. Prodej posledního páru ve výprodeji. Kupte si dokonalé levné hokejové kalhoty senior za nejlevnější možnou cenu.