Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Jak vyčistit stříbro

Jak vyčistit stříbro

Poliboy, Silber Gold Bad, 375 ml

 

Jak vyčistit stříbro? Každé stříbro a stříbrný šperk časem zčerná. Matné a špinavé stříbro je velmi častý problém, se kterým trápí jak ženy, slečny, tak také muži. Běžné čistící prostředky, které jsou prodávané většinou na zašlé stříbro od špíny a nečistot nestačí a i po důkladném a opakovaném čistění jsou tyto zčernalé skvrny stále na stříbru vidět.

Testovali jsme mnoho speciálních a účinných čistících přípravků na stříbro, jak z České republiky, tak z Německa či Rakouska a konstatujeme, že z běžných čistících prostředků na stříbro je jednoznačně nejlepší německý čistič zlata a stříbra Poliboy. Je jedno zda se jedná o stříbro či o zlato. Zašlé stříbro a stříbro jsou po použití tohoto vynikajícího a skutečně efektivního a účinného čistícího prostředku Poliboy minulostí. V případě, že stříbro je skutečně staré a zašlé, doporučujeme použít tento speciální přípravek na čištění z Německa, který je velmi koncentrovaný a proto také na stříbro od špíny a nečistot extrémně účinný. Skvrny a nečistoty ze stříbrného šperku zmizí a váš oblíbený módní a luxusní doplněk bude opět zářit a vypadat jako nový.

Recenze a diskuze našich zákazníků potvrzují jedinečnou sílu a rychlé odstranění všech špíny a nečistot již po prvním použití. Vyzkoušejte i Vy kvalitní drogerii z Německa na odstranění špíny a nečistot ze zčernalého stříbra a budete mile překvapeni. Jednoduchý způsob jak vyčistit stříbro od nečistot.