Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Jak vyčistit zčernalé stříbro

 Jak vyčistit zčernalé stříbro

 

Poliboy, Silber Gold Bad, 375 ml

 

Jak vyčistit zčernalé stříbro? Každé stříbro a stříbrný šperk časem zčerná. Matné a zčernalé stříbro je velmi častý problém, se kterým trápí jak ženy, slečny, tak také muži. Běžné čistící prostředky, které jsou prodávané většinou na zašlé a zčernalé stříbro od nečistot nestačí a i po důkladném a opakovaném čistění jsou tyto zčernalé skvrny stále na stříbře vidět.

Testovali jsme mnoho speciálních a účinných čistících přípravků na zčernalé stříbro, jak z České republiky, tak z Německa či Rakouska a konstatujeme, že z běžných čistících prostředků je jednoznačně nejlepší německý čistič stříbra a zlata Poliboy. Je jedno zda se jedná o stříbro či zlato. Zašlé zčernalé stříbro a zlato jsou po použití tohoto vynikajícího a skutečně efektivního a účinného čistícího prostředku Poliboy minulostí. V případě, že zčernalé stříbro je skutečně staré a zašlé, doporučujeme použít tento speciální přípravek na čištění z Německa, který je velmi koncentrovaný a proto také na zčernalé stříbro od nečistot extrémně účinný. Skvrny a nečistoty ze stříbrného šperku zmizí a váš oblíbený módní a luxusní doplněk bude opět zářit a vypadat jako nový.

Recenze a diskuze našich zákazníků potvrzují jedinečnou sílu a rychlé odstranění všech nečistot již po prvním použití. Vyzkoušejte i Vy kvalitní drogerii z Německa na odstranění nečistot ze zčernalého stříbra a budete mile překvapeni. Jednoduchý způsob jak vyčistit zčernalé stříbro od nečistot.