Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Jak vyčistit zlato

Jak vyčistit zlato

Poliboy, Silber Gold Bad, 375 ml

 

Jak vyčistit zlato? Každé stříbro a stříbrný šperk časem zčerná. Matné a špinavé zlato je velmi častý problém, se kterým trápí jak ženy, slečny, tak také muži. Běžné čistící prostředky, které jsou prodávané většinou na zašlé zlato od nečistot nestačí a i po důkladném a opakovaném čistění jsou tyto zčernalé skvrny stále na zlatu vidět. Testovali jsme mnoho speciálních a účinných čistících přípravků na zlato, jak z České republiky, tak z Německa či Rakouska a konstatujeme, že z běžných čistících prostředků na zlato je jednoznačně nejlepší německý čistič zlata a stříbra Poliboy.

Je jedno zda se jedná o stříbro či o zlato. Zašlé zlato a stříbro jsou po použití tohoto vynikajícího a skutečně efektivního a účinného čistícího prostředku Poliboy minulostí. V případě, že zlato je skutečně staré a zašlé, doporučujeme použít tento speciální přípravek na čištění z Německa, který je velmi koncentrovaný a proto také na zlato od nečistot extrémně účinný.

Skvrny a nečistoty ze zlatého šperku zmizí a váš oblíbený módní a luxusní doplněk bude opět zářit a vypadat jako nový. Recenze a diskuze našich zákazníků potvrzují jedinečnou sílu a rychlé odstranění všech nečistot již po prvním použití. Vyzkoušejte i Vy kvalitní drogerii z Německa na odstranění nečistot ze zčernalého zlata a budete mile překvapeni. Jednoduchý způsob jak vyčistit zlato od nečistot.