Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

kalhoty hokej sr

Kalhoty hokej Sr

 

Easton synergy kalhoty

Kvalitní nejlevnější kalhoty na hokej Sr velikosti xl Easton. Tyto levné kalhoty pro hokej SR vel. xl Easton jsou ideální jak pro rekreační hokej, tak pro hokej výkonnostní. Červené nejlevnější hokejové kalhoty xl velikosti SR jsou vyrobeny tak, aby dokonale ochránily všechny citlivé části těla. Nejlevnější hokejové kalhoty Synergy Sr XL mají vysoký standard kvalitní ochrany kyčelních kloubů, stehen a spodní části páteře. Zadní část kalhoty na hokej Sr Easton vel. XL plynule navazuje na hokejovou vestu a tím chrání hráčovu páteř po celé délce. Vnitřní polstrování kalhot je velmi měkké a při kontaktu účinně odolává nárazu.

Červené nejlevnější hokejové kalhoty Sr Synergy XL mají volné nohavice, které se nechají rozšířit rozepnutím zipu na vnitřní straně nohavic. Tyto moderní kalhoty na hokej patří mezi nejlepší hokejové kalhoty mezi hobby i výkonnostními hráči.  Levné hokejové kalhoty červené barvy mají v oblasti pasu knoflíky na kšandy a navíc jsou vybaveny v pase kvalitním páskem. Pásek kalhot je s logem Easton. Červené hokejové kalhoty velikosti XL jsou vyrobeny s důrazem na ergonomii těla a proto dokonale sedí. Současně však umožňují hokejistů požadovanou volnost a rozsah pohybu.

Tyto nejlevnější hokejové kalhoty Senior obstojí při srovnání s dražšími kalhoty a vyšší řady jiných značek. Využijte akce na tyto lehké a špičkové kalhoty na hokej. Jedinečná sleva na poslední kus červených kalhot na hokej Easton Synergy 300 Sr XL. Prodej posledního páru ve výprodeji. Kupte si dokonalé nejlevnější hokejové kalhoty za nejlevnější možnou cenu.