Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

konzervy pro psy

Nejlepší masové konzervy pro psy pro vašeho miláčka. Masové, kvalitní konzervy pro psy podporují dokonalé trávení a vývoj psa od štěněte po seniorský věk. U psů seniorů je důležité podávat dietní konzervy pro psy, které udržují váhu psa v normě. Pro mladé energické psy doporučujeme hovězí konzervy pro psy, které dodají psovi potřebnou energie a sílu pro denní aktivity. Velmi kvalitní holistické masové konzervy jsou české konzervy pro psy Falco, kde naleznete kusy masové svaloviny. Nejlepší konzervy pro psy obsahují vysoký poměr masa. Levné konzervy pro psy jsou s velkým množstvím přídavných surovin, jako je popel a obilí. Samozřejmě nejlepší jsou domácí konzervy pro psy, které si vyrobíme z čerstvého masa. Mnoho psů dnes trpí různými chorobami a omezeními a proto mnoho chovatelů stále častěji využívá speciální psí konzervy, které jsou vyrobené pro specifické použití. Mezi často používané konzervy patří hypoalergenní konzervy pro psy nebo 100% masové konzervy pro psy.

Chuťově dokonalé a mezi psy oblíbené jsou jaterní konzervy pro psy, jehněčí konzervy pro psy, králičí konzervy pro psy, vepřové konzervy pro psy, rybí konzervy pro psy, krůtí konzervy pro psy, kuřecí konzervy pro psy a samozřejmě hovězí konzervy pro psy. Tyto superprémiové konzervy pro psy jsou velmi snadno stravitelné a Váš pejsek si na nich skvěle pochutná. Různé balení konzervy pro psy je určeno pro různě velké rasy a plemena všech psů. Kompletní konzervy pro psy obsahují vše potřebné vitamíny, vlákninu a minerály pro zdravý vývoj psa.

Luxusní superprémiové konzervy pro psy jsou skutečnou delikatesou, která je vyrobena z nejlepšího masa. Všechny kvalitní konzervy pro psy s hovězím, jehněčím, kuřecím, krůtím, králičím, lososím masem můžete kombinovat s kvalitními a prémiovými granulemi různých značek. Pouze psy s alergiemi a citlivou kůží by měli používat přírodní protialergenní konzervy pro psy i granule se stejným označením. Často jsou tyto kvalitní konzervy pro psy za akční cenu ve slevě. Mezi nejprodávanější značky konzerv pro psy patří Marp,  Calibra,  Taste of the Wild,  Brit ,  Barking Heads,  Happy Dog,  Ontario,  Falco, Animonda,  Applaws, Almo Nature, Dogz finefood,  Mac's, Belcando, Bohemia, Bozita,  Bubeck,  Carnilove,  Fitmin,  Grand,  Grex,  Hills,  Chejn,  Isegrim, MONGE,  Nuevo,  Nutrilove,  Platinum,  Purbello,  Rinti,  Royal Canin,  Shiny Dog,  Schesir,  Topstein