Při nákupu nad 1899 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Levné tričko

Levné tričko

 

B-tricka

 

Kupte si krásné levné tričko s potiskem nebo tričko bez potisku pro běžné nošení do města nebo pro různé sportovní příležitosti. Kvalitní potisk nebo nášivka dodávají tomuto luxusnímu tričku moderní design. Luxusní levné tričko s dlouhým rukávem, příjemné levné tričko s krátkým rukávem nebo pohodlné levné tričko s límečkem či stojáčkem Vám bude jistě slušet.

Letní levné tričko s nápisem je nadčasové a elegantní. Designové jednobarevné levné tričko můžete využít jak pro sport (tenis, golf) tak pro volnočasové aktivity. Měnící se móda nemá na klasické levné tričko vliv. Originální levné tričko se vyrábí ve všech standardních velikostech od S,M,L,XL a XXL a v různém barevném provedení jako je modré levné tričko, červené hnědé tričko, bílé, žluté, černé či šedé tričko.

Využijte akční nabídky na funkční nebo bavlněné levné tričko a objednejte si za nejlepší cenu. Nabídka nejnižší akční ceny ve slevě platí pouze do vyprodání zásob. Objednat si můžete levné levné tričko online v našem e shopu. Toto úžasné moderní tričko s obrázkem Vám doručíme do všech měst jako je Praha, Brno, Plzeň, Olomouc, Ostrava, Liberec, České Budějovice, Zlín, Jihlava, Kolín, Pardubice, Most, Litoměřice, Děčín, Hradec Králové, Havířov, Mladá Boleslav, Tachov, Mariánské Lázně, Chomutov, Písek, Tábor, Beroun, Litvínov, Mělník, Turnov, Kutná Hora, Znojmo a další města ČR. 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.