Při nákupu nad 1899 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Marmelády z Německa

Kvalitní, vítečné a velmi chutné marmelády z Německa jsou marmelády nejvyšší a nejlepší kvality. Naše německé marmelády jsou vyrobeny z nejkvalitnějších výběrových surovin. Mezi nejchutnější marmelády patří marmelády z citrónové, pomerančové a další sladké příchutě. Vysoká kvalita a levná cena německých a rakouských marmelád. Ochutnejte báječnou marmeládu z dovozu s kouskami ovoce a přírodní ovocnou chutí. Domácí marmelády vysoké kvality a báječné chutě, které si jistě oblíbíte. Oslaďte si snídaně s novou generací exklusivních německých marmelád. Čerstvé marmelády z Německa jsou kvalitnější a chutnější. Toto tvrzení je doloženo nezávislými testy. Pozitivní diskuse a recenze pravidelných uživatelů tuto skutečnost potvrzují. Objednejte si marmelády online a my Vám je doručíme až do domu.

 

 

 Logo Malechas1_1

  • Drogerie a potraviny z Německa a Rakouska
  • Poskytujeme nejširší nabídku kvalitní německé drogerie a potravin za velmi zajímavé ceny.
  • Všechna naše drogerie a potraviny jsou skladem a jsou dovezeny přímo z Rakouska a Německa.
  • V našem obchodu najdete drogerii z Německa. Známé prací prášky Persil, Ariel, Lenor, Spee, Weisser Riese, dále aviváže Softlan, Kuschelweich, Vernel, Denkmit a mnoho dalších značek. Rovněž poskytujeme kompletní vybavení a potřeby pro děti. Od plenek až po dětskou kosmetiku Hipp a Babylove, stejně tak příkrmy Bebivita, Alete a Hipp.
  • Naše německá a rakouská drogerie a potraviny mají prokazatelně vyšší kvalitu než zboží v podobném balení nabízené v ČR. Často i za lepší ceny.
  • Naším hlavním cílem je umožnit českým lidem nakoupit stejné zboží jako se kupuje v "Západní Evropě"

 

banner-newsletter

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.