Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Na kafe

Máte chuť na kafe z Itálie?

 

Káva Lavazza Itálie

 

Máte chuť na kafe z nejlepších a kvalitních zrn? Lahodné zrnkové kafe 1000g, 500g nebo 250g potěší každého náročného spotřebitele a odborníka na kafe. Toto kvalitní nejlepší zrnkové kafe je vyrobeno z nejlepších kávových zrn odrůdy Arabica a odrůdy Robusta. Vynikající italské chutné nejlepší zrnkové kafe je vhodné pro pravidelné, každodenní chvilky odpočinku při posezení s přáteli. Výrazné aroma lahodná chuť osvěžujícího nejlepšího zrnkového kafe provoní celou místnost.

Toto báječná voňavé nejlepší zrnkové kafe má prokazatelné osvěžující a povzbuzující účinek. Jedinečné černé nejlepší zrnkové kafe vyrobené ze směsi Arabiky a Robusty je nezaměnitelné. Italské nejlepší zrnkové kafe má vyváženou a okouzlující chuť. Toto nejlepší zrnkové kafe 1 kg je ideální k různým cukrářským lahůdkám a pečivu jako je třeba pravý francouzský croissant. Na našem e-shopu si můžete objednat online skvělé kafe za nejlepší cenu na internetu. Excluzivní a luxusní kafe Vám doručíme po celé ČR.

Top pražené kafe o objemu 1 kg nebo 0,5 kg si můžete objednat a koupit v jakémkoli městě jako je Praha, Brno, Ostrava, Liberec, Plzeň, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Jihlava, Kolín, Mladá Boleslav, Děčín, Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Tábor, Písek, Olomouc, Zlín, Přerov ale také na vesnici. Čerstvé kafe patří mezi nejoblíbenější potraviny z Německa. Dokonalé pražené čerstvé kafe 1000g za akční cenu patří mezi nejprodávanější kafe v Německu.