Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Německé plenky

 Německé plenky

 

       Objednejte si nejlepší německé plenky a dopřejte svému malému miminku chvilku sucha a pohodlí. Lehké a kvalitní německé plenky jsou určené pro všechny malé děti, jak pro kluky tak pro holky. Moderní sací materiály, které používají německé plenky udržují dětskou pokožky suchou a hebkou. Levné německé plenky v různých velikostech si můžete objednat online přes internet.

    V našem e-shopu získáte německé plenky za nejlepší a zpravidla nejnižší cenu. Ideální je používat německé plenky společně s dětskými olejíčky a další kvalitní dětskou kosmetikou z Německa a Rakouska. Příjemné německé plenky se snadno nasazují a hlavně dokonale absorbují veškerou vlhkost. Dětská pokožka je velmi citlivá a německé plenky zamezují opruzeninám a podráždění dětské pokožky. Oblíbené německé plenky využívají maminky, které vědí, co je pro jejich miminko, novorozence to nejlepší. Jak novorozenci, tak batolata si budou užívat dokonalé pohodlí.

   Maminky, nyní jsou německé plenky za nejnižší akční cenu ve výprodeji. Špičková péče o vaše miminko. Rozvoz plenek proti vlhku a vzniku opruzenin zajišťujeme po celé ČR. Příjemné německé plenky si můžete vyzvednout ve městech jako je Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Mladá Boleslav, Karlovy Vary, Cheb, Strakonice, Písek, Tábor, Litoměřice, Ústí nad Labem, Děčín. Dokonalé německé plenky rovněž obdržíte v městech Chomutov, Liberec, Poruba, Valašské Meziříčí, Pardubice, Hradec Králové, Zlín, Olomouc, Přerov, Prostějov, Jihlava, Hodonín, Jindřichův Hradec, Benešov, Kladno, Opava, Šumperk a další.