Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 30 kg.

Odstraňovače skvrn z Německa

Jak odstranit skvrny od potu, krve, mrkve, od oleje nebo prostě mastné skvrny z oblečení? Jak odstranit skvrny od jahod nebo od čokolády a zaschlého červeného vína? Kvalitní odstraňovače skvrn z Německa jsou často to poslední, co nám pomůže zachránit naše ušpiněné prádlo. V našem online eshopu si můžete vybrat ty nejlepší odstraňovače skvrn z Německa. Tyto kvalitní odstraňovače jsou na mastné a olejové skvrny, skvrny od potu, skvrny od rzi (rezavých skvrn). Rovněž tyto odstraňovače vás zbaví skvrn čalounění, skvrn od trávy, od propisovačky, krve, fixy, skvrn od barev. Dále odstraňovače skvrn z Německa máme na textil (bílé prádlo, barevné prádlo a všech špinavých skvrn na prádle), prostě všech skvrn na prádle se kterými si neporadí běžný prací prostředek.Top drogerie z Německa pro Vás.

Navíc zde naleznete rovněž přírodní, eko německé odstraňovače skvrn (ekologické přípravky na skvrny a fleky). Naše prací prostředky z Německa si poradí tam, kde jiné přípravky selhávají. Německé odstraňovače skvrn jsou buď jako prášek, pasta nebo pěna ve spreji nebo jsou v tekutém stavu. Tyto přípravky jsou často označovány jako „ďáblík na skvrny“. Velmi často poskytujeme odstraňovače skvrn z Německa v akci za akční cenu nebo výhodné balení. Všechny naše odstraňovače skvrn a fleků jsou dovezeny z Německa a Rakouska. Po každém vyprání prádlo doporučujeme použít ubrousky do sušičky z Německa.

 

Nejprodávanější

89
119189119
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

 • Odstraňvač skvrn z Německa | Malechas Akce Tip Kód: 20099
  Sil 1-für-Alles, odstraňovač a čistič skvrn ve spreji, 500 ml
  Momentálně nedostupné Značka: Sil Záruka: 2 roky

  Sil 1-für-Alles, odstraňovač a čistič skvrn ve spreji, 500 ml. Vyzkoušejte náš Sil 1-für-Alles, Odstraňovač fleků ve spreji 500 ml z Německa a bude velmi mile překvapeni. Odstraňovače fleků SIL 1-für-Alles  se aplikuje přímo na skvrny. Sil 1-für-Alles odstraňuje skvrny ze všech typů materiálů, při všech teplotách. Je vhodný na bílé, barevné i tmavé prádlo.  Hygienická čistota. Přípravek Sil 1-für-Alles je vhodný i na barevné textilie. Vždy doporučujeme vyzkoušet Sil 1-für-Alles na malém kousku textilie. Přípravek je vhodný i na vlnu a hedvábí.

  119 Kč
 • Waschkönig OXY KRAFT bělidlo a odstraňovač skvrn a fleků, 1,5 litru Akce Novinka Kód: 12609
  Waschkönig OXY KRAFT bělidlo a odstraňovač skvrn a fleků, 1,5 litru
  Momentálně nedostupné Značka: Waschkönig Záruka: Podle data spotřeby na obale

  Top čistič skvrn z Německa. Kvalitní bělidla prádla. Waschkönig OXY KRAFT Bleichmittel gel - bělidlo a odstraňovač skvrn a fleků, 1,5 litru. Bělidlo a odstraňovač skvrn der Waschkönig OXY KRAFT v jednom je velmi účinný pomocník v boji proti skvrnám od čaje, kávy, džusu, vína, trávy, bláta, ovoce, zeleniny.

  89 Kč
 • Waschkönig OXY KRAFT bělidlo a odstraňovač skvrn, 750 g | Malechas Novinka Tip Kód: 12597
  Waschkönig OXY KRAFT bělidlo a odstraňovač skvrn, 750 g
  Momentálně nedostupné Značka: Waschkönig Záruka: Podle data spotřeby na obale

  Top drogerie z Německa bělidlo Waschkönig OXY KRAFT - účinná bělidla a odstraňovače skvrn a fleků. Waschkönig OXY KRAFT Bleichmittel, bělidlo a odstraňovač skvrn, 750 g. Prášek Der Waschkonig OXY KRAFT je vhodný pro bílé prádlo. Obnovuje sněhobílou bělost. Waschkonig OXY neobsahuje chlor.

  119 Kč
 • Waschkönig OXY KRAFT Color gel německý odstraňovač skvrn a fleků, 1,5 litru Novinka Tip Kód: 12603
  Waschkönig OXY KRAFT Color gel německý odstraňovač skvrn a fleků, 1,5 litru
  Momentálně nedostupné Značka: Waschkönig Záruka: Podle data spotřeby na obale

  Waschkönig OXY KRAFT Color gel - odstraňovač skvrn a fleků, 1,5 litru. Odstraňovač skvrn a fleků Waschkönig OXY KRAFT Color gel na odstranění skvrn na barevném prádle např. od kávy, čaje, krve ...Waschkönig OXY KRAFT gel obsahuje aktivní kyslík, který intenzivně působí a odstraňuje zaschlé a odolné skvrny z textilií. Waschkönig OXY KRAFT gel má velmi účinné prací schopnosti. Waschkönig OXY KRAFT gel lze použít při namáčení prádla, pro praní v pračce, ale také pro ruční praní.

  89 Kč
 • Waschkönig OXY KRAFT Color odstraňovač skvrn na barevné prádlo, 750 g | Malechas Novinka Tip Kód: 12594
  Waschkönig OXY KRAFT Color odstraňovač skvrn na barevné prádlo, 750 g
  Momentálně nedostupné Značka: Waschkönig Záruka: Podle data spotřeby na obale

  Top drogerie z Německa Waschkönig OXY KRAFT Color - odstraňovače skvrn a fleků. Waschkönig OXY KRAFT Color - odstraňovač skvrn a fleků, 750 g. Waschkonig OXY Color dokonale odstraní zaschlé a odolné skvrny. Waschkonig OXY KRAFT Color odstraňovač skvrn je vhodný na namáčení bílého i barevného prádla.

  119 Kč

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem